diahlin

Regisztráció dátuma: 2012. március 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Alterra Önbarnító Lotion

Alterra Önbarnító Lotion
2020. július 28.

Amit szerettem benne: könnyű vele dolgozni mert elég híg, a színe közepesen intenzív de természetes hatású, ha jól vittem fel és nem öltöztem fel mielőtt beszívódott volna, akkor nem lett foltos. Finom illata van (reggelre azért megjelenik a klasszikus önbarnító szag, de egy gyors zuhany után teljesen eltűnik), és távoltartja a szúnyogokat :D
Amit nem szerettem: jobban kopott mint más hasonló termékek, és pattanásokat okozott ugyanúgy mint más hasonló termékek - lehet, hogy nekem nem kell erőltetni ezt az önbarnítós testápoló vonalat :(

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2020. július 13.

Imádtam ezt a krémet, tökéletes volt, szépen hidratált, nem zsírosított, nem irritált, nem okozott pattanásokat, de kb. 5 év után a bőröm annyira megszokta, hogy kialakult pár soha el nem múló száraz folt, ezért váltanom kellett. Remélem, kis szünet után újra találkozunk.

Bioderma Nodé K Emulzió

Bioderma Nodé K Emulzió
2020. július 13.

Jó ég, mennyit segített... Egy ideje küzdöttem a száraz, húzódó fejbőr érzésével és az ezzel járó korpásodástól és hajhullástól. Aztán a KM-en megtaláltam ezt a krémet, és az első használattól minden tünet elmúlt, hajmosás után hiányérzetem is volt, hogy nincs az a kellemetlen érzés. Nem olcsó krém de nekem megéri, hogy így nem kell lemondanom a szőkítésről. Egyelőre folyamatosan használom, aztán lehet, hogy áttérek a samponra.

1 smink