diahlin

Regisztráció dátuma: 2012. március 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Yves Rocher Micellás Sminklemosó Olaj

Yves Rocher Micellás Sminklemosó Olaj
2019. október 27.

Szépen leszedi a sminket, és ha vízzel leöblítem, nincs utána olajos érzés a bőrömön, nagyon szeretem. A kétfázisú lemosás csodát tett az arcbőrömmel. Ez a sokadik olajos lemosóm, tulajdonképp egyik sem volt rossz, de ez jó árban van, sokáig elég, és könnyű beszerezni, úgyhogy azt hiszem, most ezt fogom venni egy ideig.

Maybelline Tattoo Liner Vízálló, Gél Állagú Szemceruza

Maybelline Tattoo Liner Vízálló, Gél Állagú Szemceruza
2019. október 27.

Nem tökéletes, de mégis ez a legjobb ceruza amit eddig használtam. Az eddigi szemceruzáim nagyon nehezen fogtak a vízvonalon, ezt viszont finom mozdulattal is fel lehet vinni, és elég tartós is, a sarkokat kivéve minenhol kibír egy teljes napot. Szépen lehet vele dolgozni, bár satírozni kicsit körülményes, mert nehezen kenődik, cserébe véletlenül elmaszatolni is elég nehéz nap közben. Az egyetlen ellensége a zsíros bőr, melegebb időben ezért könnyen csinál lenyomatot a szemöldökcsonton, ha mélyen ülő szemed van. Az egész ceruza műanyag, ezért hegyezéskor nem kerülnek szálkák a festékbe, amit más ceruzáknál nagyon utáltam, viszont nagyon puha maga a belső rész, ezért csak tompa formájúra merem hegyezni, különben letörne. Olajos lemosóval ez is, mint minden más sminktermék, könnyen lemosható.

Isana Young Tisztítókendő

Isana Young Tisztítókendő
2019. október 19.

Kicsit változtattak rajta (csomagolás, az összetevők sorrendje), de nekem is nagyon bevált. Elég vastag, elég nagy, és eléggé nedves, nem csíp, leszedi a vízálló sminket is és nem húzódik utána a bőröm. Edzés előtt szoktam használni – nem szeretek sminkben edzeni, de normálisan (olajjal + habzó lemosóval) lemosni és újrahidratálni nincs értelme ilyenkor az arcomat, mert 5 perc múlva úgyis leizzadom, egy óra múlva pedig megint lemosom az egészet. Nem bíznám az esti arclemosást egyedül erre a kendőre, de a céljaimnak tökéletesen megfelel, és megjegyezném, nem is gondoltam, hogy ennyire nehéz jó arctisztító kendőt találni, nagyon sok száraz, vékony, szemet irritáló, ócska kendőt lehet kapni jóval drágábban mint ez.

1 smink