Best of Beauty 2019

diahlin

Regisztráció dátuma: 2012. március 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Laneige Lip Glowy Balm

Laneige Lip Glowy Balm
2019. április 11.

Amióta az eszemet tudom, a mostani volt az első tél, amikor egyszer sem szakadt fel az ajkam a hidegtől. Eredetileg csak az éjszakai változatát használtam ennek az ajakápolónak, aztán kellett valami, ami megvéd nap közben is. A csípős hidegben olyan mint egy pajzs, és a finom bogyósgyümölcs illatától mindig kicsit jobb kedvem is lett a hideg napokon. Színe nem igazán van, felkenve nagyon fényes, vizesen csillog és nem szívódik be, így max rúzs fölé használható, alá nem nagyon, bár én leginkább önmagában, szájfényként használtam. Télre simán elég volt egy tubus, még maradt is benne, pedig nem spóroltam vele. Így tavasszal már nem sűrűn használom, inkább az élénk színű matt rúzsokat választom, de télre ez volt a csodafegyver, így megérdemli az 5 csillagot, a nagy puszit meg az, aki kitalálta.

La Roche-Posay Cicaplast

La Roche-Posay Cicaplast
2019. március 26.

Szerintem ez a krém konkrétan semmit nem ér. Bőrgyógyászati kezelés után használtam (elvileg ilyenkor ajánlott), de nekem nem segítette a sebek gyógyulását. A sebfelszín nedvesen tartásához (ami a sebkezelési protokoll szerint ajánlott a hegmentes gyógyuláshoz) túl vizes az állaga, de nem is szívódik fel. Elvileg ez lenne a védőréteg, ami véd a víz és a szennyeződések ellen, viszont ha hozzáérsz, akkor lejön, és kenheted újra, illetve a víz is azonnal lemossa mert nem elég zsíros, úgyhogy víz ellen biztosan nem véd. 2 hét alatt nem sikerült a sebeimen javítania, egyáltalán semmit. Vettem egy Bepanthent, és 2 nap múlva kész volt a friss rózsaszín bőr. Ennyit erről.

L'Oreal Paris Colorista Hairpaint Tartós Hajfesték

L'Oreal Paris Colorista Hairpaint Tartós Hajfesték
2019. február 26.

A rózsaszínt tényleg ne vegye meg senki, akármilyen akciós áron mosolyog is a drogéria polcán: a szinte fehérre szőkített hajamban alig látszik, és szerintem az első hajmosásnál az a kicsi szín is eltűnik majd. Én is leértékelve vettem, gondoltam, hogy csaknem féláron megér egy próbát, de nem.

1 smink