diahlin

Regisztráció dátuma: 2012. március 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Pupa Vamp! Szempillaspirál

Pupa Vamp! Szempillaspirál
2024. január 22.

A Pupánál sajnos lutri, hogy mennyi ideje állnak a termékek a polcon. Sikerült egy olyan spirált vennem, ami már akkor be volt száradva, mikor kibontottam. Azért vettem meg ezt, mert a vízálló változata csodálatos volt. Tanulság, még a boltban ki kell bontani a spirált, és ha gyanús, akkor kérni kell egy másikat. Vagy nem kell Pupa spirált venni :(

Ilia The Necessary Szemhéjfesték Paletta

Ilia The Necessary Szemhéjfesték Paletta
2023. január 1.

A Cool Nude palettát vettem meg, és imádom. Viszonylag kevés gyártónál láttam kimondottan hideg árnyalatú nude palettát, ami nagy szerencse, mert ez a márka amúgy eszembe se jutott volna. Szerintem abszolút megéri az árát, szép színű, pigmentált, tartós, jó minőségű festékek vannak benne, amikkel könnyű dolgozni. Nem vagyok egy Alexandra Anele, nekem ennyi szín bőven elég egy palettában. Jelenleg ez az egy palettám van, és nem hiányzik több. Végre van kedvem sminkelni a szemöldök-szempilla-szájfény kombón túl is.

Revox B77 Plex Hajerősítő Balzsam

Revox B77 Plex Hajerősítő Balzsam
2022. december 9.

A termékcsalád hajban maradó kondícionálóját (step 6) vettem meg először, és az nagyon meggyőzött. Utána ruháztam be a samponra és a balzsamra is, hogy a szőkített hajamnak egy kis plusz ápolást adjon. Hát, nem adott. Néhány hónapja használom így a három terméket együtt, a hajam azóta folyamatosan romlott, és azt hiszem, ez a leggyengébb láncszem. Alapvetően nem lenne vele gond, nem irritál, nem nehezíti el a hajat, könnyű kimosni, de miután megtörlöm a hajamat, olyan érzés, mintha nem is használtam volna balzsamot, pedig nem spórolok sem a felkent mennyiségen, sem a hatóidőn. Valószínűleg akkor is csak 1 pontot adnék, ha nem lenne az ára közel ötezer forint.

1 smink