diahlin

Regisztráció dátuma: 2012. március 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Syoss Pure Fresh Szárazsampon

Syoss Pure Fresh Szárazsampon
2021. szeptember 12.

Nekem fehér és fénytelen marad a szőkített hajam ettől a szárazsampontól. Még jó, hogy ráírták a flakonra, hogy nem hagy nyomot - hozzáírhatták volna azt is, hogy ha mégis, az nem az, aminek látszik :D Egyszer használtam, akkor is inkább gyorsan megmostam a hajam, mert vállalhatatlan volt. Alapból szeretem a Syoss termékeket, de ez kuka. Nekem szárazsamponból eddig csak a COLAB jött be, kár, hogy kevés helyen kapható.

Yves Rocher Sensitive Camomille Sminklemosó Olaj Érzékeny Bőrre

Yves Rocher Sensitive Camomille Sminklemosó Olaj Érzékeny Bőrre
2021. szeptember 9.

Kár, hogy az Yves Rocher időről időre kivonja a forgalomból azokat a termékeket, amiket úgy igazán megszeretek, és aztán kijön helyettük egy kicsit kevésbé szerethető, majdnem ugyanolyannal. Az előző kamillás lemosóolaj konkrétan tökéletes volt, a hatása, az illata, az állaga, a kiadóssága, a kiszerelése, az ára, minden. Aztán jött ez, ami kicsit drágább (igaz, az Yves Rocher-nál szinte képtelenség teljes áron vásárolni, amikor ezt megvettem, akkor például épp kettőt adtak egy áráért), és mivel a napraforgóolaj dominál benne, olyan érzésem van, mintha Vénusz étolajjal mosnék arcot, ugyanaz az illat. A vízálló sminket is leszedi, nem csípi a szemem, nem hagy olajos érzést a bőrön öblítés után, szóval nem lett teljesen elrontva, de könyörögve kérem az Yves Rocher-t, hogy többé ne "javítsa meg" azt, amivel semmi gond nincs.

Revox Just Salicylic Acid

Revox Just Salicylic Acid
2021. szeptember 9.

A második üveg végén járok, és nem tudok róla rosszat mondani. Az arcomon minden másnap használom, sokat finomodtak az amúgy tág pórusaim, és összességében látványosan tisztább lett a bőröm.
Bár alapvetően vízhiányos bőröm van, a vállaim valamiért egy ideje tele voltak kis puklikkal, amikre a bőrgyógyász szaliciles CereVE testápolót ajánlott. Mivel a a CeraVE nekem eddig nem volt jó tapasztalat, ez meg úgyis volt otthon, kipróbáltam, mi történik, ha ezt a szérumot használom testápoló előtt. A problémás területen reggel és este is kentem, rengeteget javult a helyzet egy hónap alatt. Ahol a bőröm hajlamos kicsit besötétedni (például a könyökömön), ott szükség szerint napi egyszer kenem, pár napon keresztül, nagyon hatásos.
Külön pluszpont, hogy egyáltalán nem drága, így nyugodtan lehet locsolni.

1 smink