diamia

Regisztráció dátuma: 2011. február 19.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2011. február 19.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Alverde Gránátalma-Karitévaj Ajakbalzsam

Alverde Gránátalma-Karitévaj Ajakbalzsam
2015. február 20.

Épp nem volt a kedvenc körömvirágos szőlőzsírom, ezért vettem meg ezt. Kézkrémből a gránátalmás bevált, ez viszont elég csalódás volt. Egy kékes réteget képezett az ajkamon és majdnem ugyanolyan száraz maradt, mint előtte. Kicsit azért használ, majd valahogy csak elfogy.

Alverde Q10 Beauty Balm 7In1 Aroniabeere

Alverde Q10 Beauty Balm 7In1 Aroniabeere
2015. február 20.

Már rég kinéztem magamnak, most került rá sor, hogy megvegyem. Eddig a másik színezett Alverde krémet használtam. Abban hasonlítanak, hogy az én bőrömnek melegebb környezetben elég tömény. Télen, száraz levegőben jó, de nem tudom elképzelni, hogy nyáron minden nap használjam. Most egy picit sötét nekem, pedig elvileg nincs világos bőröm. Az illata tetszik, könnyen eloszlatható, a bőröm nagyon puha és síma lesz tőle. Lehet, hogy kipróbálom egy másik Alverde krémmel keverve, hátha úgy könnyebb lesz és világosabb.

Alverde Testvaj Vanília és Fahéj Illattal

Alverde Testvaj Vanília és Fahéj Illattal
2015. február 20.

Nekem ennek teteszett az illata a legjobban, a másik kettőt elajándékoztam.

1 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ

Betula Alba (Birch) Leaf Extract ti EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Corallina Officinalis Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Kókuszolajból előállított keratinszármazék.A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valaminthaj- és bőrkondícionálóhatású összetevő. Az összetevővel általában hajápoló készítményekben találkozhatunk.