diamond69

Regisztráció dátuma: 2011. december 9.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. december 9.
Bőrprobléma: -

Megnézem

GA.MA Italy CP3 Digital Laser Ion Tourmaline Hajvasaló

GA.MA Italy CP3 Digital Laser Ion Tourmaline Hajvasaló
2019. október 21.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, de kicsit már megbántam. Nem azt, hogy lecseréltem a régit, hanem azt, hogy erre, ugyanis kevesebbet tud, mint az előző Remington Shine Therapy-m tudott újkorában vagy épp az azt megelőző Remingtonom. Sajnos későn esett le - és ki tudja, hogy van-e alapja a gondolatomnak - , hogy valószínűleg valami olyan réteggel kezelik a vasalókat, amik idővel lekopnak. Így az 5 éves S8500 már régen nem hozta azt az eredményt, mint az elején (full egyenes, sima, puha haj, napokig tartósan), de lehet, hogy elég lett volna vennem abból egy újat, fele ennyiért és boldogabb lennék az eredménnyel.
Én ezzel nem tudom kivasalni teljesen egyenesre a hajam és jó sokszor át is kell húzni a hajamon, pedig nálam vékonyabb szálú haj szerintem nincs a Földön és inkább egyenes a hajam alapból, mint hullámos. Annyit hozzátennék, hogy nem merészkedek túl magas hőfokig, mert brutál széna a hajam anélkül is, tehát az én véleményem 180 °C-os használatról íródik, de ki fogom majd próbálni kicsivel magasabbal is.

Pro:
- az előző 5 éves vasalómnál jobb eredmény
- puha haj
- nem lesz szögegyenes, de nem alszom el, így nem kell minden nap újra vasalni
- hosszú kábel (utazásnál előny)

Kontra:
- drága (jelenlegi ára közel 30 ezer Ft)
- nem tud többet egy megfelelő Remingtonnál, ami fele ennyibe kerül
- nem lesz a hajam szögegyenes (tehát míg sokan azt írják, hogy lelapult egyenes lesz, addig sajnos nálam nem hozza ezt :( )
- pici a feje
- furán "serceg" a hajam a lapokon
- épp úgy esne kézre, hogy a hüvelykujjammal összetörjem a kijelzőt, így meg kell fordítanom
- hosszú kábel (otthon nekem hátrány)

Visszatérek majd kicsit később, fodrász után és kiderül, hogy hosszú távon nyertem-e vele vagy igen rossz döntést hoztam.

Update1. 2019.09.20.: 190 fokon sokkal jobb a végeredmény, sikerült "lelapult" egyenesre vasalni a hajam, juhuu. Jövök még updatelni, hogy mennyire töri a hajat a rendszeres (heti 2) vasalás.

Update2. 2019.10.21.: Na kb egyszer sikerült tényleg egyenesre vasalnia a hajam. Nekem ez egy hatalmas csalódás :( Nem tudom, hogy az én hajam lett-e immúnis a vasalásra vagy mi lehet a gond, de a vasalás után max. fél órával már visszahullámosodik és szöszösödik, "oroszlánosodik" a hajam. Borzalom! Nagyon kíváncsi vagyok, hogy akiknek ez az álomvasalójuk, azok mit használtak előtte, mihez viszonyítanak. Én azt javaslom, hogy akinek nem volt még Remingtonja, az nyugodtan próbálkozzon előbb azzal e helyett.

Nivea Intimo Mild Intim Mosakodógél

Nivea Intimo Mild Intim Mosakodógél
2019. szeptember 12.

Imádom az illatát! Kicsit erős egy ilyen jellegű termékhez, de nekem ettől még nagyon kellemes. Ha valaki tud hasonló illatú parfümöt, kérem írja meg : )))

Eveline Gyémántos Körömerősítő

Eveline Gyémántos Körömerősítő
2019. május 8.

Sokat vártam tőle, ha már ennyi pozitív vélemény van róla, de nekem sajnos teljesen lapjára törtek tőle a körmeim. Jó pár hét lesz mire helyrejön :(

2 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ