Diana82

Regisztráció dátuma: 2015. október 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. október 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Ormonde Jayne Champaca

Ormonde Jayne Champaca
2018. október 30.

Ez egy tökéletesen megalkotott, kifinomult, csodálatosan nőies illat. Az egyetlen parfümöm, amit ha viselek, olyan érzésem van, hogy ez az én illatom,nem pedig egy parfümé. Gyönyörű arányokkal bír, isteni benne a rózsabors, eddig nem is tudtam, hogy imádom ezt az összetevőt parfümben és ebben egy cseppet sem válik masculinná. Annyira fellelkesültem, amikor itt olvastam, hogy egy Oriflame illathoz hasonló, hogy be is szeretem egy Paradise-t. Főleg kifújás után, amíg nagyon uralja a rózsabors, én is vélek bennük felfedezni némi hasonlóságot, de sajnos rövid időn belül teljesen más irányba megy el a két illat. Jó lett volna pedig megúszni pár ezer forintból ezt az illatélményt! Hát, legalább lesz egy jó tippem, hogy mivel lepjen meg a párom Karácsonyra (ha elfogy a kis fújósom) mert számomra pótolhatatlan kis csoda és jelenleg a legszebb illatom.

Amouage Beloved Woman

Amouage Beloved Woman
2018. június 1.

Vásárlás mellé kaptam ajándéka egy kis mintát, de őszintén szólva több év alatt se tudtam elhasználni. Nyilván mindenkinek más az ízlése, de én azt tanácsolnám, hogy egy milis mintácskával kezdjétek a tesztelést, mert ez az illat nem mindenkinek szól (mint ahogyan egyik sem, csak hát ez azért nem egy komfort illatocska, amit mondjuk ajándékba adhatunk bárkinek, mert biztosan el fogja használni az illető.) Elképesztő intezív, karakteres és szerintem igazi alkalmi illata lehet egy klasszikusan elegáns hölgynek. Azért, mert nekem nem tetszik az illat, nyilván nem fogom nagyon lehúzni ezt a minőségi parfümöt, de viselni biztosan nem tudnám.

Estée Lauder Sensuous EDP

Estée Lauder Sensuous EDP
2018. május 27.

Elegáns, kellemes, konzervatív, kosztümös irodai illat (szerintem). A kis mintám tesztelése alatt nagyon tetszett, még el is gondolkoztam azon, hogy beruházzak egy nagyobb fújósra. De sajnos néhány próba után ráuntam. Ez természetesen nem jelenti azt, hogy az illat unalmas lenne, mert aki szeteti a letisztult eleganciát, biztosan tudja értékelni ezt a komfort illatot. Az én szívemet nem dobogtatta meg, de négy csillagot megérdemel.