Diana82

Regisztráció dátuma: 2015. október 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. október 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

The Body Shop Moringa EDT

The Body Shop Moringa EDT
2022. február 23.

Volt szerencsém megillatolni a szálkáslevelű hárs virágát és egyből ez a parfüm jutott az eszembe. Tavasztól nyár végéig az egyik kedvenc parfümöm, annyira természetes, bájos, gondtalan illat és egyáltalán nem kelt olcsó hatást. Igazi boldogság illat.

Ilcsi Zöld Szappan

Ilcsi Zöld Szappan
2021. november 14.

Sajnos nekem se vált be ez az arclemosó, pedig szerettem volna nagyon az arctisztítást is Ilcsi termékkel megoldani. Nem éreztem teljesen tisztának a bőrömet miután ezzel mostam meg az arcom. A szaga számomra halszagra emlékeztetett, de ezt még elnéztem volna ha hatékony, bár e miatt is kellemetlen volt a használata, nem beszélve arról, hogy ha belement a szemembe, csípett. Sajnálom, mert szépek az összetevői, de én így nem tudtam használni.

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé
2021. november 4.

Előnye, hogy pillanatok alatt felszívódik, nagyon enyhe illata van, bársonyos bőrt eredményez és a zsírosodó részeken csökkenti a túlzott faggyútermelődést.

Hátránya, hogy önmagában kevés a hidratáló hatása, a száraz részeken feszült, hámlott a bőröm. Viszont ha a bűbáj olajos szérummal keverve használtam, ez a probléma megszünt.

Nyáron valószínűleg tökélets lesz, és hidratáló hatású alapozó alatt is jól működik, de én önmagában értékelem a terméket.

Amikor legutóbb újra vásároltam ezt a krémet, azonnal éreztem, hogy nem olyan, mint volt. Sajnos irritálta, kipirosította az arcomat, így soha többet nem használtam azóta. Elég nagy csalódást okozott, mert az eredeti receptúrát tolerálta a bőröm, de így már használhatatlan a számomra.

1 MÁRKA