DianaS

Regisztráció dátuma: 2015. június 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. június 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Isana 1 Perces Hajkúra Arganöl & Cranberry

Isana 1 Perces Hajkúra Arganöl & Cranberry
2022. június 12.

Elhasználtam, semmi extrát nem ad, a szokásos Isana minőség.

L'Erbolario Calendula, Sárgarépa és Ginzeng Tartalmú Arckrém

L'Erbolario Calendula, Sárgarépa és Ginzeng Tartalmú Arckrém
2022. április 22.

Mintát használtam, még jó mert hosszú távon nem biztos, hogy el tudnám viselni ezt az erős (olykor fejfájós) illatot. Nagyon érdekes erőteljes, növényi-citrusos beazonosíthatatlan. Az állaga pedig olyan, amivel még nem találkoztam. (Pedig én aztán mindent ^^, ..nagyon sok csodaszert kipróbáltam már a problémás bőrömre) Kissé nehezen szívódik be és nehezen kenhető, szinte "csúszik", főleg ha vízzel is érintkezik. Viszont! Most jön a magic 😅 Akkor is azt kell mondjam, hogy látszik amit csinál. Érezhetően feltöltött és kisimított. Az összetevőknek kifejezetten örültem. Letisztult, puha, üde és egészségesen hidratált bőrképet varázsol. És mintha a bőrszínt is egységesítené. Öröm belenézni a tükörbe felkeléskor is. Reggelre pont kellően be is szívódik, tényleg mintha már elvégeztem volna a reggeli arcápolási rutint 🤫 Annyira jól nyugtat, a pattanásokra is jó hatással van, mintha elkezdte volna lehúzni őket.

Mossa Hidratáló Nappali Krém Áfonyával és E-Vitaminnal

Mossa Hidratáló Nappali Krém Áfonyával és E-Vitaminnal
2022. április 11.

2ml-s minta 3 felkenésre elég volt. Az illata nem a legtermészetesebb illat de nem is kellemetlen. Az áfonyát és a levendulát érzem rajta. Észrevehetően nyugtatja a pirosas pattanásos bőrt is, pont megfelelően hidratál.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ