Dianne

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél
2018. szeptember 20.

Félve kezdtem el használni, annyian riogattak azzal, hogy kiszedi a színt az ágyneműből, szárítja a bőrt. Na én eddig egyiket sem tapasztaltam. 3 hónapja használom, nagyon szépen rendbe tette a bőröm. Sokkal kevesebb a mitesszer, a pattanáshelyek gyorsabban gyógyulnak. Fényvédő, hidratáló arckrém napi használatban van az AKNEROXID mellett, biztos, ami biztos. Én csak este használom, nekem így is elegendő volt. Szuper kis termék! Megéri az árát!

In Vitro Dermipsor Krémsampon

In Vitro Dermipsor Krémsampon
2018. szeptember 20.

Borzasztó. Nem, hogy segített volna, rosszabb lett a helyzet: még jobban korpásodott tőle a hajam. Persze, erre is lehet mondani, hogy fejbőrfüggő: valakinek segít, valakinek nem. De, ha már ennyire drága, kicsit többet vártam volna ettől a terméktől. Az illata, állaga szintén nem valami bizalomgerjesztő, de ettől is eltekintettem volna, ha javít a fejbőröm állapotán. Ráadásul a flakon rendkívül kicsi: 1 hónapig használtam, heti 2x, épp, hogy elég volt. Nem vettem újra, nem éri meg az árát.

Nizoral 20 mg/g Sampon Korpásodás Ellen

Nizoral 20 mg/g Sampon Korpásodás Ellen
2018. szeptember 20.

Teljes elkeseredésemben vásároltam meg, miután ezen a nyáron hirtelen nagyon csúnyán bekorpásodott a hajam (soha nem volt ilyen problémám, máig nem tudom az okát). Más, erre a problémára való sampon nem használt, de ez: 2. használat után már sokkal szebb volt a fejbőröm tőle. Lassan 2 hete használom és láthatóan kevésbé zsírosodik a fejbőröm. Korpát már csak elvétve látok és a viszketés is abbamaradt. Többen írták, hogy szárítja a hajat, egyelőre én ezt nem tapasztaltam. Tény, hogy kombinálom balzsammal és más ápoló samponnal. Hátrány: nem olcsó mulatság, de szerintem megéri.