Dianne

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier Pure Active Arctisztítókrém Aktív Szénnel

Garnier Pure Active Arctisztítókrém Aktív Szénnel
2020. július 4.

Hát...nem csinált semmit. Az eredeti, fehér agyagos társa után legalább valamennyire tisztának érzem az arcom, de ez a szenes nekem egyáltalán nem vált be.
A szaga is borzalmas...Alig vártam, hogy elfogyjon, nem veszem újra.

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél
2018. szeptember 20.

Félve kezdtem el használni, annyian riogattak azzal, hogy kiszedi a színt az ágyneműből, szárítja a bőrt. Na én eddig egyiket sem tapasztaltam. 3 hónapja használom, nagyon szépen rendbe tette a bőröm. Sokkal kevesebb a mitesszer, a pattanáshelyek gyorsabban gyógyulnak. Fényvédő, hidratáló arckrém napi használatban van az AKNEROXID mellett, biztos, ami biztos. Én csak este használom, nekem így is elegendő volt. Szuper kis termék! Megéri az árát!

In Vitro Dermipsor Krémsampon

In Vitro Dermipsor Krémsampon
2018. szeptember 20.

Borzasztó. Nem, hogy segített volna, rosszabb lett a helyzet: még jobban korpásodott tőle a hajam. Persze, erre is lehet mondani, hogy fejbőrfüggő: valakinek segít, valakinek nem. De, ha már ennyire drága, kicsit többet vártam volna ettől a terméktől. Az illata, állaga szintén nem valami bizalomgerjesztő, de ettől is eltekintettem volna, ha javít a fejbőröm állapotán. Ráadásul a flakon rendkívül kicsi: 1 hónapig használtam, heti 2x, épp, hogy elég volt. Nem vettem újra, nem éri meg az árát.