Diaven

Regisztráció dátuma: 2017. január 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. január 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Kondicionáló

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Kondicionáló
2017. szeptember 27.

Hosszú, derékig érő vékony szálú hajam van, s nem vágytam másra, csak egy kis extra ápolásra. A fodrászom illetve a fodrászkellékesnél dolgozó kollegák erre esküdtek, továbbá az itt olvasott vélemények alapján vettem meg a sampon + balzsam szettet. Először is a "turbó hidratálás" abszolút igaz, de szó szerint. Mivel mosás után olyan, mintha most jöttem volna a fodrásztól, pihe-puha, egészséges, fényes hajat kaptam, és az illatát mérföldekről érezni lehetett. Azt hittem megtaláltam a tökéletes sampont és balzsamot, hogy végre nem csak hitegettek, ez valójában működik. Aztán a reggeli fésülködésnél alig tudtam szétszedni az összegubancolódott tincseimet, ennek köszönhetően darabokban tört a hajam és szálkás, száraz fakó kinézete lett. De nem gond, hiszem harmadnap már mosni kell, annyira zsírosítja a tövét és teljesen elnehezíti a hajat. Megjelenik egy égő, viszkető érzés, mintha olajat kentem volna a fejbőrömre. :( Kipróbáltam külön a sampont és a balzsamot is, így már világos mi mit okoz. A sampontól zsírosodik és viszket a bőröm, a balzsamtól pedig törik a hajam. Szóval összességében tényleg egy estére ajánlom, ha randizni mész, vagy egy bulis éjszakára, akkor tökéletes és mindenki irigykedni fog a "turbó hidratált" hajadra. De másnap ne mutasd meg senkinek ;) A rossz tapasztalat és az ára miatt nekem csak 2 csillagot ért.

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Sampon

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Sampon

Tom Ford Black Orchid EDP

Tom Ford Black Orchid EDP
2017. szeptember 27.

Az üveg alapján vettem mintát, remélve, hogy valami különleges, vad, sötét illatot kapok. Csalódtam... Egy virágoskertet kaptam o_O
Valamelyik 2000 forintos "parfümre" emlékeztetett. Olyan igazán olcsó, gagyi, tucat illat számomra. Ami az én esetemben nem volt pozitívum, bár másoknak az lehet, hogy a reggeli fújás után még este is éreztem magamon... Összességében tehát maga az üveg és az ár nem illik az illathoz...