diaziana

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Babé Csecsemősampon Koszmó Ellen

Babé Csecsemősampon Koszmó Ellen
2017. július 30.

Sokáig halogattam a vásárlást, mert nem volt vészes a lányom koszmója, de aztán egyszercsak nem használtak az olajozós praktikák, szóval megvettük. Iszonyúan drága... viszont a koszmó eltűnt 2-3 hét alatt, úgy, hogy 2-3 naponta mostuk a haját. Azóta is használjuk, nem tért vissza a koszmó. Az ára miatt vontam le 1 csillagot, az már a pofátlan kategória. És kicsit kellemetlen a szaga szerintem.

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs
2016. november 16.

Az öcsém extrém durva ekcémáját ez tartja kordában nagyon régóta. Az én kacsóimon kijöttek most mindenféle fura piros foltok, csak ezzel tudok sírás nélkül kezet mosni. Az arcom a szülés óta katasztrófa, cafatokban potyog a bőröm, de ha ezzel mosok arcot, se hámlás, se feszülés, se pattanások. És a legfontosabb: a 3,5 hónapos kislányomat ezzel fürdetjük és csodaszép a bőre. Meg még olcsó cucc is. Főleg, ha felírja a gyerekorvos :) Örömbódottá!

La Roche-Posay Effaclar Micellás Arctisztító Zsíros, Érzékeny Bőrre

La Roche-Posay Effaclar Micellás Arctisztító Zsíros, Érzékeny Bőrre
2016. július 5.

Kis üvegnyi mintám volt csak belőle, de nagyon szerettem. Nem hagyott sem szennyeződést, sem fura utóérzetet a bőrömön (a Garnier rózsaszín micellását ezért nem szeretem). Friss és tiszta maradt utána a pofim, nem irritált, nem szárított. Lesz belőle nagy flakon is mindenképpen.

1 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ