diesel22

Regisztráció dátuma: 2012. június 17.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. június 17.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Guerlain La Petite Robe Noire Ma Robe Sous le Vent EDP Intense 2016

Guerlain La Petite Robe Noire Ma Robe Sous le Vent EDP Intense 2016
2016. november 30.

Néhány ml-s mintát kaptam belőle, tegnap este felfújtam, de nem ájultam el tőle, főleg annyi pénzért, amennyibe ez kerül.
Nem csak a vattacukor miatt, de szerintem inkább lehetne egy Pink Sugar flanker, mint egy Petite Robe Noir flanker.

Jean Paul GaultierClassique Essence De Parfum

Jean Paul GaultierClassique Essence De Parfum
2016. november 27.

Müllerben már kapható. Az üvege nagyon "éles", robosztus, már-már maszkulin. Amennyiben nem tudnám, hogy női parfüm, az üvege után tuti azt hinném, hogy pasiknak szánták. (Élőben abszolút nem olyan az üveg, mint a képeken).
Az illat maga nem rossz: hozza az alapillat jellegzetességeit, de ebben a n.virág a leginkább domináns az összes jegy közül, már-már a narancsot is lehet benne érezni, nem csak a virágát. A gyömbértől friss lesz, a tejszínhabtól pedig édes. Véleményem szerint ez a 3 jegy érezhető ki belőle. A narancsvirág+tejszínhab miatt tökéletes téli parfüm, ugyanakkor a narancsvirág+gyömbér miatt tökéletes nyárra is. Nagyon univerzális, sokoldalú parfümnek gondolom, ritka a négyévszakos parfüm, de ez mindenképpen az. Érdemes vele próbát tenni.

Guerlain La Petite Robe Noire EDT

Guerlain La Petite Robe Noire EDT
2016. november 15.

Mintám van belőle, korábban nem vitt rá a lélek, hogy tesztelgessem. Múltkor magamra fújtam, hátőőőő.... Totál jellegtelen illat. Egy illékony semmi!