digitalaudrey

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 16.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Bioderma Sensibio Light Krém

Bioderma Sensibio Light Krém
2012. július 4.

Amig használtam, addig nem nagyon látszott semmi a bőrömön. Nem láttam, hogy szebb lenne, vagy jobban hidratálna, stb. DE, amióta elfogyott és más hidratálót kezdtem el használni, (mondván, hogy semmi pluszt nem ad, ahhoz meg azért elég drága), azóta látom, hogy milyen jót tett a bőrömnek. Nem volt piros, nem viszketett, nem okozott pattanásokat. Szóval - egy kis kitérő- után, megyek megvenni a követező tubust.

Garnier BB Krém SPF15

Garnier BB Krém SPF15
2012. március 29.

Miután két ázsiai BB krémet is kipróbáltam (skinfood aloe és Missha Perfect Cover) megvettem kíváncsiságból ezt is.

Igazából a két előbb említett krém közül csak a skinfood vált be, a másik hanyagolható volt.

Ez a krém viszont eszméletlen jó. Pontosan azt kapom tőle, amit szeretnék:
- hidratál. Nagyon száraz bőröm van, mégis egész nap jó állapotban van tőle az arcom, nagyon sok alapozóval ellentétben. Ja, és persze nagyon érzékeny is, de ettől semmi baja nem volt (nem volt piros, nem viszketett)

- szép, egyenletes bőr. Nem tűnik úgy, mintha sok rétegnyi alapozó lenne rajtam, egyszerűen csak szép a bőröm :)

Szóval maximum pont, szerintem újra fogom vásárolni, ha a mostani elfogy. :)

N.Y.C. Cheek Glow Arcpirosító

N.Y.C. Cheek Glow Arcpirosító
2011. augusztus 16.

652 - West Side Wine szín. Mint minden nyc termék ez is fóliázott, így biztosak lehetünk benne, hogy érintetlen terméket kapunk.

Pozitív: szép természetes szín, matt hatás.
Negatív: nagyon nehéz felvinni, szinte alig látszik. (de adok még neki esélyt, hátha a visszavilágosodott, fehérebb bőrömön rendesen fog látszani.)

~800 Ft.-ért nem rossz, bár nem is a legjobb, semleges.

2 ÖSSZETEVŐ

Calcium Silicate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott