Best of Beauty 2019

Dii

Regisztráció dátuma: 2012. október 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. október 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 25 eladás
Megnézem

Isana Aktiv-Kohle Tuchmaske

Isana Aktiv-Kohle Tuchmaske
2018. október 31.

Vastag az anyaga, így a textil nem marad a helyén az arcon. Ha sikerül úgy ahogy felhelyezni, akkor pedig csepeg belőle a fekete lé. Utána ugyan sima lett a bőröm, de nekem ez egy nagy nem. Jah, és szerintem büdös is :/

Realash Szempilla Növelő Szérum

Realash Szempilla Növelő Szérum
2016. június 6.

Hihetetlen, mennyire hatásos! Az előző verziót is szerettem, de ez valahogy még hosszabb pillákat varázsol. Ami pedig pláne feltűnt, hogy nem hullik ki annyi szempillám, mialatt használom. A 3 ml egyébként nekem fél évre elegendő mennyiség (rettentően sajnálom, hogy lassan elfogy).

Balea Med Ultra Sensitive Sampon

Balea Med Ultra Sensitive Sampon
2016. január 31.

Nagyon próbáltam szeretni, de egy idő után borzalmasan viszketett tőle a fejbőröm és száraz, sebes foltok jelentek meg tőle - holott eddig nem volt ilyen érzékeny a fejbőröm.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ

A Pseudoalteromonas nevű, Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzsfermentációjával nyert összetevő, melyet a hialuronsavalternatívájaként használnak a kozmetikumokban, mivel mindkettőglucuronic acid-ban gazdag. Az összetevő gyártója szerint jelentősen több vizet képes megkötni, mint a nagy molekulasúlyú hialuron sav (pedig az is a saját súlyának az ezerszeresét köti meg) és még extrém... tovább >>