Dii

1970 pont

Regisztráció dátuma: 2012. október 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1970 pont

Regisztráció dátuma: 2012. október 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 26 eladás
Megnézem

Green Pharmacy Gyógynövényes Testradír Muscat Rózsa és Zöld Tea Kivonattal

Green Pharmacy Gyógynövényes Testradír Muscat Rózsa és Zöld Tea Kivonattal
2019. október 25.

Számomra egyszerűen tökéletes ez a testradír: az olajos bázis már zuhanyzás közben hidratál, viszont nem képez zavaró réteget a bőrön. A cukorszemcsék kiválóan radíroznak, nem túl durván, de hatékonyan. Az illata pedig annyira kellemes rózsás, egyáltalán nem a mű fajta.

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Arckrém 20-as Fényvédő Faktorral

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Arckrém 20-as Fényvédő Faktorral
2019. október 25.

Nagyon keveset érdemes felvinni belőle, különben ragacsos érzetet hagy maga után. Vékony rétegben viszont nagyon jól működik: nyáron én csak ezt ‘viseltem’ és a fényvédelme még napozáskor is elég volt! Jól hidratál, irritációt nem okoz, de nem szívódik be hamar.

Delia Cosmetics Good Foot Podology Bőrpuhító és Kondicionáló Lábmaszk

Delia Cosmetics Good Foot Podology Bőrpuhító és Kondicionáló Lábmaszk
2019. október 25.

Nagyon tetszik a zokni kialakítása, hogy dupla rétegű: belül egy puhább, míg kívül egy nedvességet nem áteresztő műanyag réteg található. Ebben egyébként mászkálni is simán lehet, nem esik le, biztos, ami biztos alapon azonban én egy vastag zoknit is ráhúztam és egész éjszakára fent hagytam a maszkot. Reggelre se tudott teljesen beszívódni, de nagyon puha bőrt eredményezett a tengerparti nyaralás után.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ

A Pseudoalteromonas nevű, Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzsfermentációjával nyert összetevő, melyet a hialuronsavalternatívájaként használnak a kozmetikumokban, mivel mindkettőglucuronic acid-ban gazdag. Az összetevő gyártója szerint jelentősen több vizet képes megkötni, mint a nagy molekulasúlyú hialuron sav (pedig az is a saját súlyának az ezerszeresét köti meg) és még extrém... tovább >>