Dike01

Regisztráció dátuma: 2015. március 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. március 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Dove Original Compressed Aerosol

Dove Original Compressed Aerosol
2018. augusztus 17.

75 ml-je pont annyi anyagot tartalmaz mint normál méretű társaik, kis helyen is elfér ez már egy jó pont : )izzadást nem is gátolja teljes mértékben de a szagokat elkendőzi és nem érzem úgy magam 10 perc után mint egy szennyes kosár.. A hónalj területe pár használat után sokkal hidratáltabb lett, bicajozás után is bátran mentem be pl .egy üzletbe órák után is csak a dezodor illatát éreztem hiába izzadtam meg . Foltot nekem nem hagyott sem bőrön ,sem ruhán (még a feketéken sem).

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster
2018. május 15.
(!)

Tesztelésre kaptam .Kiszerelése praktikus és nagyon igényes. Nagyszerű ahogy az üvegcsében lehet látni még mennyi termék lapul meg benne.Az adagoló egy pumpálásra pontosan annyi terméket présel ki ami egy használatra elég az egész arcra. Állaga kellemes, géles nagyon hamar beszívódik , nem hagy semmilyen kellemetlen réteget maga után. Teljesen jól kijön más termékekkel sőt mi több tökéletes smink alap! Arcápolási rutinom oszlopos tagja lett. Külön tetszik, hogy nincs illata, kellemesen hidratál és üde feszes bőrt varázsol, nem allergizál, érzékeny bőrömmel jól kijön, csak ajánlani tudom

Avon Silky Soft Musk EDT

Avon Silky Soft Musk EDT
2017. december 1.

Ősszel sokszor voltunk egymás társai. Nagyon tartós legalábbis rajtam .Egy idő után csak a vaniliát érzeni.