dina0611

Regisztráció dátuma: 2013. november 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. november 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. február 15.

Tegnap vettem a banános tesója miatt, hasonlóan puha lett tőle a hajam, de valahogy a másik eddig jobban tetszett. Én hajpakolásként kb. 3 percig hagyom fent, és a hajvégeimre teszek nem kiöblítendően még nedves hajra. Nekem a banános is túl gyorsan fogyott el az árához és kiszereléséhez képest, de legalább az összes cuccot könnyen ki lehet szedni a tégelyből.

Garnier Golyós Dezodor Invisible

Garnier Golyós Dezodor Invisible
2019. február 15.

Kedvenc, teszi a dolgát jó illattat, bár nem hiszem, hogy 48 órán át... de akkor is szuper :) nekem pont bejön a csomagolása, a kezembe való és kis helyet foglal a táskámban. A ruháimon nincsenek foltok, nyugodtan használom bármikor.
Update: azóta is az egyik legjobb, edzéshez a spray változatát használom, az is tökéletes!

Remington S8598 Keratin Protect Intelligens Hajsimító

Remington S8598 Keratin Protect Intelligens Hajsimító
2019. február 15.

Nagyon szeretem, csodaszép hőálló neszesszer van hozzá, kifejezetten hosszú kábel. Kb 1 perc alatt bemelegszik 160 fokra, én azon használom. Külön tetszik a digitális kijelző. A hajszárítója után használom, egész nap szép fényes és ápolt marad a hajam. A nap végére sem tűnik kócosnak még akkor sem ha tényleg kócos 😁