dincs933

Regisztráció dátuma: 2015. február 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. február 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Real Techniques Miracle Complexion Sponge

Real Techniques Miracle Complexion Sponge
2015. december 7.

A legjobb :)) megvan a Real Techniques alapozó ecsete is, de mióta megvásároltam ezt a szivacsot csak ezt használom! Tökéletesen el lehet vele oszlatni az alapozót, valamint a mosások sem viselik meg. Nagyon megérte:))

Rimmel Wake Me Up Szempillaspirál

Rimmel Wake Me Up Szempillaspirál
2015. november 22.

A fekete színével én meg vagyok elégedve csak egy rétegben kevés kettőben meg csomósít. Ezt szempillafésűvel ki szoktam belőle fésülni és úgy összességében elég szép lesz az eredmény, de azért a műszempilla hatás meg stb csodadolgokat felejtsük el. Önmagában nem csinál extra nagy pillákat, de én mostanában kétféle spirált szoktam használni: első rétegben pl ezt, másodikban meg egy olyat ami göndörít. (Persze csak ha van ennyi időm:D), viszont ezt a megoldást ajánlom mindenkinek, mivel így sokkal szebb és intenzívebb lesz a végeredmény! A tartóssága 5*, de nem ez a tökéletes szempillaspirál sajnos. A Maybelline termékek nálam jobbnak bizonyulnak ebben a kategóriában.

Oriflame Giordani Gold Sminkalap

Oriflame Giordani Gold Sminkalap
2015. november 22.

Tartósabbá tette az alapozót, viszont az én zsírosodásra hajlamos bőrömön nem vált be. Egy idő után azt vettem észre, hogy amikor ezt használom apró piros pattanásszerű kinyomhatatlan valamik jönnek ki az arcomon. Amikor nem használtam elmúltak és nem lettek újak, aztán újra adtam neki egy esélyt és megint úgy jártam, szóval szinte biztos vagyok benne, hogy ő volt a hibás. Sajnálom de így biztosan nem fogom elhasználni és most direkt elolvastam a véleményeket és láttam, hogy más is járt már így vele, szóval nem is annyira egyedi az eset, mint gondoltam.