Dindy

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Outspoken Party! by Fergie

Avon Outspoken Party! by Fergie
2015. november 4.

Külföldön èlek es pàr honapja èn is szert tettem az egèsz csomagra ( parfüm, testàpolò, bodyspray) hàt ez valami isteni illat! A fèrjem megörül pozitiv èrtelemben) ha ezt viselem :D
Az én börömön nagyon tartó illat. Késö öszi, téli illatnak javaslom. Nem annyira gejl édes hálistennek mert a málna gyümölcsössége frissit rajta. Én nem csak fiatal lányoknak ajánlom!

Givenchy Live Irresistible

Givenchy Live Irresistible
2015. szeptember 22.

Annyira tetszetös a reklámja ennek a parfümnek, hogy meg kellett illatolnom milyen is ez az új Givenchy illat.
Az parfümös üveg nagyon szép de az illat ami benne van....azt hiszem ebböl már kinöttem, vagy talán fiatalabban sem éreztem volna nekem valónak. Mindenesetre a véleményem szerint 30 vagy inkább 25 éven aluliaknak való. Nagyon gyümölcsös és nekem hiányzik belöle a friss illatjegy. A Very Irresistible nagy kedvencem de ez az illat a nyomába sem ér. A tartósságával nincs gond.

Givenchy Very Irresistible

Givenchy Very Irresistible
2014. június 23.

Sokáig keresgéltem a M-ben, mi is legyen a menyasszonyi illatom. Kiprobáltam a tipikus menyasszonyis-esküvőis parfümöket is, de annyira semmitmondóak és illékonyak voltak nekem....aztán 2 órányi szagolgatás után az eladó megkérdezte milyeik a kedvenc virágillatom. Kapásból rávágtam, hogy a rózsa. Akkor mutatott még vagy 5-10 féle illatot amik rózsásak, köztük volt ez is. Rögtön szerelembe estem vele, és őt választottam menyasszonyi illatomnak :)