dinkofanni

Regisztráció dátuma: 2015. november 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. november 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Schmidt's Deodorant Rózsa + Vanília Dezodor Stick

Schmidt's Deodorant Rózsa + Vanília Dezodor Stick
2019. október 8.
(!)

Tesztelésre kaptam ezt a terméket és elég vegyes érzéseim vannak vele kapcslatban. Először is az állaga nagyon kemény, szó szerint felhorzsolta a bőröm az első pár használatnál. De amióta felmelegítettem és a radiátoron tárolom, így már szépen, könnyen kenhető állaga van!
Az illata szerintem kellemes, nagyon intenzív, sokáig érezni és a nap végére se lesz tőle testszagom, ami azért egy nagy pozitívum.
A fehér felsőmet összefogta, kimosni se tudom a ruhából. De színes, fekete ruháknál ez nem jelent gondot.

Dontodent Sensitive Fogkrém

Dontodent Sensitive Fogkrém
2019. szeptember 17.

A véleményeket nézegetve ez egy nagyon megosztó termék. Akiknek beválik nagyon szeretik. Én azt a tábort erősítem akiknek ez nem jött be... Szerintem ez a legrosszabb fogkrém amit valaha használtam!
Nem tisztít jól (pedig ugyanazzal az elektromos fogkefével mosok mindig fogat, de más fogkrémeknél nem éreztem fogmosás után "koszosnak" a fogaim), hamar elmegy az íze és még érzékennyé is tette a fogaimat.
Az íze, amíg tart kellemes és az ára is baráti.

Kiehl's Creamy Eye Treatment with Avocado

Kiehl's Creamy Eye Treatment with Avocado
2019. szeptember 17.

Nagyon sűrű, nagyon tömény, zsíros krém. Nekem reggelre se szívódik be, pedig nagyon keveset használok belőle és nem is zsíros a bőröm. Csalódás volt számomra..