Dinus95

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Pompom Pórusösszehúzó Arczselé Aknés Bőrre

Pompom Pórusösszehúzó Arczselé Aknés Bőrre
2020. november 24.

Ez az első termékem a márkától. Nagyon elégedett vagyok vele! Rengeteg krémet kipróbáltam már, de mindig azt éreztem, hogy nem tud levegőzni a bőröm és eltömődnek a pórusaim. Reggel és este használom arctisztítás után. Már az első használatnál éreztem, hogy jóban leszünk. Kisebbek lettek a pórusaim és sokkal egységesebb az arcbőröm. néha volt 1-2 pattanásom, de mióta ezt használom egy sem jelent meg az arcomon.

Farmasi Deep Black Szempillaspirál

Farmasi Deep Black Szempillaspirál
2019. április 29.

A kedvenc szempillaspirálom! Az első szempillaspirál, amit teljes egészében elhasználtam. Minden nap ezt használom, több, mint 3 hónapig elég volt, nem száradt be, pont elég festéket vett fel a kefe. Egyébként is szép dús és hosszú szempilláim vannak és ez a spirál tökéletesen kiemeli, tovább dúsítja a pilláimat. Nem tudok róla rosszat mondani, egyszerűen imádom!

L'Oreal Paris Elseve Huile Extraordinaire Coco Sampon

L'Oreal Paris Elseve Huile Extraordinaire Coco Sampon
2018. május 5.

Az illata miatt szerettem bele, még két nappal a hajmosás után is érzem a hajamon! A balzsammal együtt használom, a hatásával meg vagyok elégedve, jól habzik, rendesen tisztít, nem zsírosodik tőle jobban a hajam, mint más samponoktól.