dio14

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

Eucerin Sun Oil Control Dry Touch Napozó Krém-Gél Testre SPF30

Eucerin Sun Oil Control Dry Touch Napozó Krém-Gél Testre SPF30
2020. augusztus 22.

Nekem az 50-es van meg, és imádom! Pont ilyet kerestem régóta, hogy a kilógó részeket be tudjam kenni anélkül, hogy tiszta zsíros meg ragacsos legyek. Végig próbáltam már rengeteget, de olyan még nem volt, ami ne hagyott volna valami zavaró réteget. Nekem tetszik az illata is, nem zavaró, az állaga géles, és egy pillanat alatt beszívja a bőröm, pedig kenek belőle bőven. Olyan, mint egy könnyű kis testápoló, nagyon szeretem használni, ezzel végre nem nyűg a test fényvédőzése. Az ára is elfogadható. Biztos, hogy újra veszem!

Nature Box Avokádó Express Repair Spray Hajbalzsam

Nature Box Avokádó Express Repair Spray Hajbalzsam
2020. július 29.

Ez egy katasztrófa! Ilyen rossz termékkel már rég találkoztam. Először törülközőszáraz hajon próbáltam, de nagyon elnehezítette a hajam, és teljesen kiszárította. Félretettem, majd valamelyik nap előkerült, és olyan szörnyű állapotba tette a hajam, hogy mérgemben azonnal kihajíntottam a kukába:) Ilyet még soha se csinaltam. Ja, és szerintem meg is volt már romolva, mert elég avas szaga volt. Ez totális pénzkidobás volt, szerintem a márkát is elkerülöm nagy ívben.

eyeNlip Snail All In One Sun BB Cream SPF50 PA+++

eyeNlip Snail All In One Sun BB Cream SPF50 PA+++
2020. július 28.

Egyik kedvenc bb-m, most fog elfogyni, de egyenlőre nem tudom beszerezni sajnos. Kiadós mennyiség, ősz óta nyúzom. Kevés mennyiséget könnyen el lehet oszlatni, akár kézzel is, de szivaccsal szebb lesz. Tartós, nem kopik, szép bababőrt csinál. Nem matt, inkább bőrfenyű, de persze attól is függ, hogy mit kenek alá. A világosabb szín tökéletes lenne, ha sárga tónusú lenne, de ez sajnos inkább rózsaszínes. A pórusokat szépen eltünteti, az idő múlásával szépen egybeolvad a bőrrel, nagyon természetes lesz. Összességben szeretem használni, amint lehet újrarendelem.

24 ÖSSZETEVŐ

Optiphen EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen