dio14

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

Bioré Kao Bioré UV Kids Milk Sunscreen SPF+ / PA++++

Bioré Kao Bioré UV Kids Milk Sunscreen SPF+ / PA++++
2019. november 10.

A héten érkezett meg a második tubus, az elsőt még nyáron rendeltem. Akkor még nem is fogott meg annyira, nyáron 30 fokban soknak éreztem, de ahogy bejött a kicsit hűvösebb idő, egyből a kedvencemmé vált. Nagyon jó áron van, érdemes vele egy próbát tenni. Könnyen beszívódik, nem hagy semmilyen réteget(a kémiai fényvédők nagy előnye), és hidratálja, puhítja a bőröm, estére se szárad ki, sőt nagyon táplált, telt lesz a bőröm. Télen élmény lesz használni. Szerencsére pattanást se okoz, pedig tartottam tőle. Ez egy egyszerű, de nagyszerű fényvédő, igazi hiánypótló termék. Imádom a japán kozmetikumokat, na meg a koreait:))

Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ / PA++++

Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ / PA++++
2019. november 10.

Most fogyott el, és nem örülök neki, mégis ezt kellett volna újra megrendelnem, de hajtott a kísérletezési kedvem:)
A csomagolása nagyon szép, maga a fényvédő pedig fantasztikus. Géles állagú, nagyon könnyen beszívódik, sminkre is simán újra tudtam kenni.( Nálam bb krém, vagy cushion a smink.) Nagyon szép fényt ad a bőrnek, és sminkelni is lehet rá. Ha többször kentem újra, akkor minimálisan szárított, amúgy nem, ami egy fizikai fényvédőnél nagyon jó teljesítmény. Egész sokáig tartott a tubus, igaz más fényvédőket is használtam közben. Most nem ezt rendeltem, de legközelebb őt fogom választani, ugyanis benne van a top 3-ban, csak mindig hajt a kíváncsiság:)

Babylove Waschbalsam

Babylove Waschbalsam
2019. november 9.

Rájöttem, hogy az egész testem nem szereti a szulfátos termékeket, ezért vettem ezt tusfürdőnek. Nagyon tetszik, hogy pumpás, és a nagy kiszerelés. Én fürdőlabdával használom, jól felhabosodik, az illata is tetszik. Egyáltalán nem szárit, nem is kelll mindennap testápolóznom. Már a második flakont használom, de maradok is ennél, nagyon bevállt.

23 ÖSSZETEVŐ

Optiphen EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen