dio14

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

Make P:rem UV Defense Me Natural Sun Cream SPF50+/Pa+++

Make P:rem UV Defense Me Natural Sun Cream SPF50+/Pa+++
2020. április 6.

Télen sikerült beszereznem belőle több tubussal igen jutányos áron, mivel közeli lejáratu, de gondoltam én úgyis elhasználom.
Most tartok a második tubus végén, így már sikerült kiismernem.
A krém kinyomva sűrű, mégis könnyen eloszlatható, nem csíkoz, kellemes visszafogott illat, ami nélkül nyílván meglennék, de egyáltalan nem zavaró. Pár percig szép bőrfényt hagy maga után, addig imádom, első használatnál azt hittem, hogy megtaláltam a tökéletes fizikai fényvédőt. Sajnos tévedtem, ugyanis 10 perc után, mikor teljesen megszárad, szó szerint rászárad a bőrömre. Teljesen beszívódik, még csak fehér réteget se hagy, cserébe csont matt lesz, amit én kifejezetten utálok. Na erre azt a megoldást találtam, hogy rákenek egy hidratáló bb krémet, illetve természetesen durván aláhidratálok. Nincs az a hidratáló mennyiség, amit ne mattitana le. Szóval, aki ilyet keres, annak nagyon tudom ajánlani.
Így elvagyok vele, mert a bb-t szépen tartja, nem kimondottan szárit. Akkor van a baj, mikor a nap folyamán egy újabb réteget kenek rá, durván szárít, estére porzik a bőröm. Ujrakenésre nem alkalmas. Most úgy próbálgatom, hogy reggel alapos hidratálás+hidratáló fényvédő+hidratáló bb, és erre kenem rá a később. Na így nagyon tetszik, olyan, mintha egy hd púdert vittem volna fel. Mostmár jönnek a melegek, szerintem hasznát fogom venni a ennek az extra mattításnak, bár én a szép bőrfény híve vagyok.
Összessegében ez egy nagyon jó fizikai fényvédő, nem irritál, nem okozott pattanást, a pórusokat se tömíti el, ami nagy dolog egy fizikai fényvédőnél. Szépem mutat rajta a bb-krém, a púdert el lehet rakni a fiók mélyére. Eredeti áron is simán megéri.

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++
2020. február 26.

Nem értem, hogy ezt miért nem próbáltam ki eddig, mikor évek óta nagy sikernek örvend, amit mostmár én is értek.🙂 Sok bb-n vagyok túl, de tenyleg ez a legjobb. Ha lenne belőle világos sárgás szín, akkor tényleg tökéletes lenne.
Kinyomva tényleg szürke, felkenve kis idő múlva alkalmazkodik valamennyire. Nem azt mondom, hogy teljesen egybeolvad a bőröm szinével, de egész jó az összkép. Az se mindegy milyen fényvédőt kenek alá, a fizikai enyhe fehér rétegével egész jót alkotnak.
Azt vettem még észre, ahogy telik az idő egyre szebb lesz, összeolvad a bőrömmel, egyáltalán nem kopik, amiért imádom. Jó a napszemüveg papucs nyoma ott marad, de sajna olyat még nem találtam, aminek nem.😃
Nagyon könnyű viselet, nem érzem, hogy rajtam van, csak ámulok, mikor tükörbe nézek, hogy milyen szép egészséges kinézetű az arcom, sőt este lemosás után is sokkal szebb, mióta használom. Tényleg nyugtatja, puhítja a bőrt.
Ez a krém valóban hozza azt, amit egy bb-nek kell. Az ára meg egy vicc a tudásához képest. Mindig lesz belőle itthon.

Yves Rocher Sable Fauve EDP

Yves Rocher Sable Fauve EDP
2020. február 12.
(!)

Tesztelésre érkezett, aminek nagyon örültem, mert még sosem sikerült.
Eddig az yves rocher parfümök elkerülték a figyelmemet, de ezután biztosan fogok venni.
Ebből ki is derült, hogy nagyon tetszik.
Első fújásra nekem a black opium ugrott be a füstössége miatt főleg, de később egy nagyon kellemes, édes, vaniliás illattá szelídül. Rajtam tartós is, simán kibír egy napot.
Szerintem nagyon illik hozzám ez az illat, hétköznapokra, hűvösebb időben tökéletes. Lehet nyáron nem ezt fogom használni, de ősztöl tavaszig biztos marad a basic parfümjeim között.
Aki szereti az édes,enyhén füstös illatokat, érdemes kipróbálni. Én imádom!🙂😍

24 ÖSSZETEVŐ

Optiphen EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen