dio14

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

Skin 79 Dark Panda BB Cream SPF50+ PA+++

Skin 79 Dark Panda BB Cream SPF50+ PA+++
2021. június 27.

A színe számomra tökéletes, semmi pink altónus. Nagyon sűrű, ezért kevés kell belőle, különben maszkos lesz a végeredmény. Érdemes alaposan aláhidratálni, mert nagyon szárít, és kiemeli a száraz részeket. Pár óráig jól mutat a bőrön, de utána csúnyán kopni kezd, estére szét szárítja a bőrömet, és rossz lesz tőle lemosás után a bőrképem, olyan elfáradt Pl. a purito, vagy missha bb-knel estére hidratált, táplált marad, érezni, hogy jót tesznek, csak a színválaszték rémes. Megpróbálom kevetgetni, hátha sikerül elhasználgatnom. Egyébként világos zsíros bőrre tökéletes választás lehet.

Eucerin Sun Oil Control Dry Touch Napozó Krém-Gél Testre SPF30

Eucerin Sun Oil Control Dry Touch Napozó Krém-Gél Testre SPF30
2020. augusztus 22.

Nekem az 50-es van meg, és imádom! Pont ilyet kerestem régóta, hogy a kilógó részeket be tudjam kenni anélkül, hogy tiszta zsíros meg ragacsos legyek. Végig próbáltam már rengeteget, de olyan még nem volt, ami ne hagyott volna valami zavaró réteget. Nekem tetszik az illata is, nem zavaró, az állaga géles, és egy pillanat alatt beszívja a bőröm, pedig kenek belőle bőven. Olyan, mint egy könnyű kis testápoló, nagyon szeretem használni, ezzel végre nem nyűg a test fényvédőzése. Az ára is elfogadható. Biztos, hogy újra veszem!

Nature Box Avokádó Express Repair Spray Hajbalzsam

Nature Box Avokádó Express Repair Spray Hajbalzsam
2020. július 29.

Ez egy katasztrófa! Ilyen rossz termékkel már rég találkoztam. Először törülközőszáraz hajon próbáltam, de nagyon elnehezítette a hajam, és teljesen kiszárította. Félretettem, majd valamelyik nap előkerült, és olyan szörnyű állapotba tette a hajam, hogy mérgemben azonnal kihajíntottam a kukába:) Ilyet még soha se csinaltam. Ja, és szerintem meg is volt már romolva, mert elég avas szaga volt. Ez totális pénzkidobás volt, szerintem a márkát is elkerülöm nagy ívben.

24 ÖSSZETEVŐ

Optiphen EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen