Ditti11

Regisztráció dátuma: 2019. június 3.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. június 3.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Sundance Med Ultra Sensitive Fényvédő Spray SPF30

Sundance Med Ultra Sensitive Fényvédő Spray SPF30
2019. június 20.

Az összetevők miatt vettem meg. Megörültem, hogy érzékeny bőrre való, akkor nem fogja szárítani az amúgy is száraz bőröm. Hiába kentük be magunkat, nem hozta a megfelelő fényvédelmet, lepirultunk tőle (Magyarországon nem tengerparton, többszörös lekenéssel).Az első napon végig használtuk és a követő napon piros, majd befehéredett pattanással lett tele a mellkasunk és a vállunk nekem és a páromnak is. Soha nem jártam még így egy naptejjel sem fura, hogy pont ez hozott ki ilyet......Tovább nem mertem kísérletezni vele, inkább kidobtam.

Alverde Vadrózsás Arctiszító Tej

Alverde Vadrózsás Arctiszító Tej
2019. június 14.

Ha nem sminket kell lemosni vele, akkor tökéletes, mert tényleg nem szárít, utána nem feszül tőle az amúgy érzékeny bőröm. Viszont a sminket nem szedi le tökéletesen, marad utána. Így sminklemosásra micellás vizet használok, nekem az vált be. Most is van belőle, mert a "hétköznapokra" jó, de ha hasonló árban jobbat találok, nem fogok ragaszkodni hozzá.

Yamuna Szőlőmagolajos Tusfürdő

Yamuna Szőlőmagolajos Tusfürdő
2019. június 14.

Szeretem a Yamuna termékeket, sokat kipróbáltam már. 2 tusfürdő van, amihez mindig visszatérek, az egyik a shea vajas a másik ez a szőlőmagolajos. Nem szárít, nem irritál. Kíméletesen tisztít, selymes tapintású lesz tőle a bőröm. Az illatát én szeretem. Lehet tusoláskor kicsit erős, de utána nagyon finom illata van a bőrömnek. Ajándékba is többször vettem és mindenki visszatérő vásárló lett. Plusz pumpa erre is kell, mert nem szeretem a fémkupakot lecsavarom és fejre állítom kemény flakont izomból horpasztom macerát, de ezért nem vonok le a termék értékéből pontot. Bízom benne, hogy a csomagolásra valami praktikusabb és környezettudatosabb megoldást hamarosan kitalálnak.