Ditti79

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15
2020. május 5.

Beállok én is a rajongók táborába.Nekem az egyetlen félelmem az volt,hogy kipattogok tőle,de nem.Általában csak lefekvés előtt van időm lemosni a sminkem,tehát rajtam több,mint 12 órát teljesít :) Nem mondom,hogy este is olyan tökéletes,mint reggel,mikor felteszem,de az eddig próbált alapozóim közül határozottan ez mutat a legjobban.Kombinált bőröm van,a reggeli púderezés is elég neki,nem fényesedett ki az arcom estére sem.

Revlon Colorstay Créme Eyeshadow

Revlon Colorstay Créme Eyeshadow
2020. május 5.

730 Praline árnyalat van meg belőle.Nagyon szeretem,gyönyörű szép színe van és tartós is.Magában azért hajlamos pár óra után beülni a redőkbe,de topperként én úgyis jobban szeretem - simán kibír 8-10 órát is.Kár,hogy csak külföldről lehet rendelni,simán beszereznék még belőle több színt is,ha könnyebben elérhető lenne.

Vichy Liftactiv Collagen Specialist Creme

Vichy Liftactiv Collagen Specialist Creme
2020. február 20.

Mintát kaptam belőle,ma reggel próbáltam,friss az élmény.41 évesen már szüksége van az én bőrömnek is valami csodaszerre,de számomra ez biztosan nem az.Sűrű,nehéz,szilikonos krém,még valamiféle csillámokat is véltem felfedezni benne.A bőröm beszívta,tehát gondoltam,semmi gond,szépen kisminkeltem magam....és ezután ért a meglepetés,mikor az összhatást megnéztem a tükörben.A bőröm sokkal-sokkal öregebbnek és ráncosabbnak nézett ki,mint általában szokott.Nem igazán tartom magam márkahűnek,pláne arckrémek terén,DE!!! mostanában reggelente a natics fluide sensuel-jét használtam,amiben nincs is ennyi felesleges "hatóanyag",olcsóbb is és nem nézek ki 5-6 évvel öregebbnek.De sorolhatnék még pár márkát,aminek az arckrémjénél nem tapasztaltam hasonlót.Ez egy borzalom,soha többet.