Ditti79

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Oriflame Amber Elixir Crystal EDP

Oriflame Amber Elixir Crystal EDP
2019. szeptember 5.

Katalógusban tetszett meg az illata és mivel épp akciós volt (3.999 Ft 50 ml) ezért hirtelen felindulásból megrendeltem.Nem kellett volna.Egyáltalán nem olyan rajtam,mint amit a katalógusban éreztem,amiről igazán nem tehet,de a tartóssága is valami pocsék - kb. 2 óra és eltűnik,mintha semmit se fújtam volna magamra.Édeskés,semmilyen illat,amolyan 12 egy tucat....meg kellene már tanulnom,hogy katalógusból nem rendelek parfümöt :) Az üvegcséje szép...de amiatt nem kap csillagot.

Babylove Mikroszivacsos Nedves Törlőkendő Aloe Vera-Val és Kamilla Kivonattal

Babylove Mikroszivacsos Nedves Törlőkendő Aloe Vera-Val és Kamilla Kivonattal
2019. szeptember 5.

80 db-os kiszerelést vásárolom újra és újra.Kisfiam popójára használom.Miután szinte az összes fajtát kipróbáltuk,ez jött be a legjobban.Kellően nedves,nem az a papírvékony fajta és jó nagy méretűek a lapok is.Sminklemosásra is használtam,bár csak alkalomszerűen,de arra is tökéletes.

Marbert I Love Vitamins Vitamin Booster Serum

Marbert I Love Vitamins Vitamin Booster Serum
2019. augusztus 14.

C vitaminos szérumot kerestem 10ezer Ft alatt és erre esett a választás.Notinoról rendeltem,6.490 Ft volt az ára.Kellemes gyümölcsös illata van,állaga is pont jó - nem sűrű,de nem is nagyon híg.Pillanatok alatt felszívódik és elég jól hidratál,bár én használok utána hidratáló krémet is.Lehet,hogy nyárra elég lesz önmagában is,majd ezt még tesztelgetem.Pattanásokat nem okozott.Ár érték arányban nekem 5 csillagos,kíváncsi lettem a márka többi termékére is.

Update:Hamarosan elfogy és szerintem beszerzem az utánpótlást,mert nagyon megszerettem.Nyárra az én kombinált bőrömnek még hidratálókrém sem kell fölé.Isteni az illata,pihe-puha a bőröm tőle...mi kell még?