dittus1105

Regisztráció dátuma: 2012. december 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. december 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oréal Steampod 2.0 Hajvasaló

L'Oréal Steampod 2.0 Hajvasaló
2019. július 26.

Göndör hajam van, az a fajta, ami csak akkor vállalható utcán, ha kivasalom. Nálam a vasalás 1 napra szól, szóval minden reggelemet azzal kezdtem, hogy 160-180-200 fokon vasalgattam a hajam. Aztán egyszer csak szembe jött velem a steampod facebookon. Elkezdtem utána olvasni, meg is vett kilóra. Rengeteget agyaltam, hogy megrendeljem-e, mert ígéretsnek tűnt, viszont az ára annyira nem tetszett. Dehát gondoltam egyszer élünk, az egészséges, szép haj nekem csak álom, szóval beadtam a derekam, hátha a steampod majd csodát tesz. Dehát csak nem jött össze.
Ahogy előttem írták: az első 1-2 hónapban produkált. Fényes, sima, puha tapintású haj. Mondjuk a csodahatás nálam elmaradt, reggelre ugyanúgy gubancolódott a hajam, ugyanúgy vasalnom kellett napi szinten, akármennyi krémet/szérumot kentem rá.. A hajgumi is ugyanúgy megtörte. De nem zavart, úgy voltam vele, hogy legalább rendezett a hajam, nem olyan mint a szénaboglya. Aztán kb a harmadik hónaptól nem hozta a hatást.. Vasalás után vattacukor állagú volt a hajam, egyszerűen nem tudtam vele mit kezdeni. Fél év használat után tettem le. Szétégett, töredezett, száraz lett a hajam, ilyen állapotban még sosem volt. Konkrétan mint a partvisfej.. Nálam bukott a történet, de örülök, hogy itt a többségnek bevált! :)

Braun Silk Epil 7561 Epilátor

Braun Silk Epil 7561 Epilátor
2017. október 16.

Meguntam, hogy 2-3 naponta nyúlok a borotva után és eldöntöttem, hogy beruházok egy epilátorba. Nagyon sok véleményt olvastam, sok videót néztem a youtube-n, hogy mégis melyik márkával járok a legjobban. A Braunra esett a választásom. Sokat agyaltam, hogy ezt vegyem meg, vagy a Silk epil 5-öt, de úgy voltam vele, hogy ha már egyszer veszek, akkor a legjobbat vegyem. Őszintén szólva, első használat után nem vagyok elájulva tőle. A masszázsgörgős fejet kapásból lecseréltem, mert annyira karcol, hogy csak fokozta a fájdalmat. Úgy vettem észre, hogy az erősebb szőrszálakat kitépi, de a vékonyabb, pihésebb szőrt csak eltépi vagy egyszerűen nem csinál velük semmit. Többször átmentem az adott területen, de mintha nem tudná elkapni az apró szőrszálakat. Epilálás után mintha borostás lett volna a kezem és a lábam. Ráfogtam a szőrtüszőkre és arra, hogy kipattogott a bőröm, de reggelre ugyanolyan volt. Átmentem rajta borotvával: sima bőr. A barátom pedig csak röhögött rajtam, hogy neszenekem, ezt mind tudja 37ezer forintért... Remélem én voltam a béna és másodszorra már jobb lesz a helyzet, mert ez így teljes pénzkidobás volt.

Signal White Now CC Fogkrém

Signal White Now CC Fogkrém
2017. szeptember 4.

Sima fogkrém túlárazva. Nekem egyáltalán nem fehérített semmit és ahogy előttem is írták egyáltalán nem tart sokáig a friss érzés. A white now és a glossy chic fényévekkel jobbak ennél. Győzött a kíváncsiság, muszáj volt kipróbálnom, de az első tubus volt egyben az utolsó is. Ilyen fogrémet kapok 250 forintért is.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ