dittus1105

Regisztráció dátuma: 2012. december 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. december 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Justine Tissue Oil Gold Bőrápoló Olaj

Avon Justine Tissue Oil Gold Bőrápoló Olaj
2020. augusztus 19.

A pozitív terhességi teszt után rögtön elkezdtem használni, a várandósság alatt összesen 2 üveggel "fogyasztottam el". Egy halvány csíkom sincs! :) 3 hete szültem, nyilván a bőrömön meglátszik a 9 hónap, de abszolút nem vészes. Ezután is használni fogom, remélem a bőr feszességének a visszaállításában is segít. Részemről csodaszer! :)

L'Oréal Steampod 2.0 Hajvasaló

L'Oréal Steampod 2.0 Hajvasaló
2019. július 26.

Göndör hajam van, az a fajta, ami csak akkor vállalható utcán, ha kivasalom. Nálam a vasalás 1 napra szól, szóval minden reggelemet azzal kezdtem, hogy 160-180-200 fokon vasalgattam a hajam. Aztán egyszer csak szembe jött velem a steampod facebookon. Elkezdtem utána olvasni, meg is vett kilóra. Rengeteget agyaltam, hogy megrendeljem-e, mert ígéretsnek tűnt, viszont az ára annyira nem tetszett. Dehát gondoltam egyszer élünk, az egészséges, szép haj nekem csak álom, szóval beadtam a derekam, hátha a steampod majd csodát tesz. Dehát csak nem jött össze.
Ahogy előttem írták: az első 1-2 hónapban produkált. Fényes, sima, puha tapintású haj. Mondjuk a csodahatás nálam elmaradt, reggelre ugyanúgy gubancolódott a hajam, ugyanúgy vasalnom kellett napi szinten, akármennyi krémet/szérumot kentem rá.. A hajgumi is ugyanúgy megtörte. De nem zavart, úgy voltam vele, hogy legalább rendezett a hajam, nem olyan mint a szénaboglya. Aztán kb a harmadik hónaptól nem hozta a hatást.. Vasalás után vattacukor állagú volt a hajam, egyszerűen nem tudtam vele mit kezdeni. Fél év használat után tettem le. Szétégett, töredezett, száraz lett a hajam, ilyen állapotban még sosem volt. Konkrétan mint a partvisfej.. Nálam bukott a történet, de örülök, hogy itt a többségnek bevált! :)

Braun Silk Epil 7561 Epilátor

Braun Silk Epil 7561 Epilátor
2017. október 16.

Meguntam, hogy 2-3 naponta nyúlok a borotva után és eldöntöttem, hogy beruházok egy epilátorba. Nagyon sok véleményt olvastam, sok videót néztem a youtube-n, hogy mégis melyik márkával járok a legjobban. A Braunra esett a választásom. Sokat agyaltam, hogy ezt vegyem meg, vagy a Silk epil 5-öt, de úgy voltam vele, hogy ha már egyszer veszek, akkor a legjobbat vegyem. Őszintén szólva, első használat után nem vagyok elájulva tőle. A masszázsgörgős fejet kapásból lecseréltem, mert annyira karcol, hogy csak fokozta a fájdalmat. Úgy vettem észre, hogy az erősebb szőrszálakat kitépi, de a vékonyabb, pihésebb szőrt csak eltépi vagy egyszerűen nem csinál velük semmit. Többször átmentem az adott területen, de mintha nem tudná elkapni az apró szőrszálakat. Epilálás után mintha borostás lett volna a kezem és a lábam. Ráfogtam a szőrtüszőkre és arra, hogy kipattogott a bőröm, de reggelre ugyanolyan volt. Átmentem rajta borotvával: sima bőr. A barátom pedig csak röhögött rajtam, hogy neszenekem, ezt mind tudja 37ezer forintért... Remélem én voltam a béna és másodszorra már jobb lesz a helyzet, mert ez így teljes pénzkidobás volt.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ