DittyCat

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Vichy Liftactiv Retinol Ha Ránctalanító Szemkörnyékápoló

Vichy Liftactiv Retinol Ha Ránctalanító Szemkörnyékápoló
2020. április 25.

Nem tudom, hogy gyártják-e még, nekem annak idején (évekkel ezelőtt) nagyon könnyezett tőle a szemem, ezért nem tudtam elhasználni.

A313 Pommade

A313 Pommade
2020. április 15.

Egy francia cégnél dolgozom, üzleti út alatt szereztem be, Holényi Zita ajánlása alapján.
Hidratáló krém fölé kenem, nagyon vékonyan, csak egy borsónyi mennyiséget, kétnaponta. Nagyon zsíros, vastag kenőcs. Az arcom utána puha és sima, de a bőrképemben nagyon jelentős változás 2 hét alatt még nem látszik. Volt egy baromi nagy pattanásom, azt már egy éjszaka alatt szinte teljesen visszahúzta. Egyáltalán nem foszlik tőle a bőröm, nem hámlik, nem pereg. Úgy tudom, a retinol az egyetlen hatóanyag, ami valóban, orvosilag igazoltan hat az öregedés ellen. Remélem, hogy a jövőben sem fog irritálni ez a kence.

Update: Eltelt már több mint egy hónap. Végül is egy jó minőségű hidratálóval fele-fele arányban keverve használva vált be leginkább az A313 kenőcs. Minden este használom és a bőrképemben NAGYON jelentős változás állt be. Elhalványodtak a foltok és nem jelent meg újabb pattanás, pedig amikor elkezdtem használni, éppen nagyon rossz állapotban volt a bőröm és sok volt a gyulladt pattanás az arcomon. És a bőröm továbbra sem foszlik. Napról napra jobban néz ki az arcom.

Kb. a pubertás előtt volt utoljára ilyen szép a bőröm, nagyon boldog és elégedett vagyok!

Balea Professional Tonerde Shampoo

Balea Professional Tonerde Shampoo
2020. február 19.

15 éves korom óta küzdök a szeborreás, korpás, zsíros, pikkelyesen hámló fejbőrömmel. Sajnos sokszor gyógysamponok használata is megviseli a fejbőrömet, az egyetlen igazán jó sampon, ami valaha tényleg jó volt, már megszűnt sajnos. Így hát küzdök, próbálkozom, de igazán egy hullámvasút ez az egész a zsírosbödön fej és a hull a korpa mint a hó állapotok között.

Ez a sampon úgy csökkenti a zsírosodást, hogy a fejbőröm nem viszket és egyáltalán nem serkenti a korpaképződést, sőt, javított rajta. Nincsenek jelenleg pikkelyes lerakódások, így megkockáztatom, hogy ez az egyike a számomra legjobb samponoknak, amiket használtam eddig.

1 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ