DittyCat

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Synergen Arcvíz Problémás Bőrre

Synergen Arcvíz Problémás Bőrre
2021. április 4.

Réges-régen használtam, de nagyon nagy kár volt. Az összetevői alapján be kéne tiltani.

Revox Just Niacinamide 10%

Revox Just Niacinamide 10%
2021. március 27.

UPDATE: sajnos ez hosszabb távon már nem volt így, elkezdte irritálni a bőrömet, visszaálltam a GG niára és azzal pár hét alatt elmúltak az irritáció jelei (pattanások, pirosság). Azt gondolom, hogy jó a Revox, de ha nagyon érzékeny a bőröd, akkor lehet, hogy nem fog jól működni hosszabb távon.

Nekem hozza azt a szintet, amit a TO és a GG, szóval ha éppen nincs más okom rendelni, mert csak a Nia fogyott el, akkor simán megveszem ezt, teljesen jó kis cucc.

Sarah Jessica Parker Lovely

Sarah Jessica Parker Lovely
2021. március 25.

Óriási SATC-rajongó vagyok, csak ezért vettem az első, 5 ml-es próbaverziót. Nagyon szerettem magamon, úgyhogy megvettem a 100 ml-eset, amit örömmel használtam és sokan dicsérték is rajtam. Ezután mindenféle más parfümöt próbálgattam, keresve az illatot, ami ÉN vagyok, de vagy nem volt tartós, vagy baromi drága volt - bár illatjegyeiben mind ehhez a parfümhöz hasonlítottak, szeretem a púderes-virágos illatokat.
Aztán egyszer csak a felismerés arcon vágott: az illat, ami tetszik nekem, barátságos áron van, tartós és kötődöm hozzá, rég megvan, nem kell keresnem tovább.
Azóta nem is használok mást, ez az én illatom. :)

1 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ