DittyCat

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Essence All In One Barázda Kitöltő Körömlakk

Essence All In One Barázda Kitöltő Körömlakk
2019. augusztus 24.

Szépen kitölti a barázdákat, de ettől még használhatatlan. Bármilyen lakk alá kentem, egy-két nap múlva már elkezdett leválni a lakk a körmömről, még a lábamon is. Egy peel-off réteget képez, innentől körömlakklemosóra nincs is szükség, mert mindegyik lakkból körömmatricát csinál ez az alaplakk. Ha valakinek arra van szüksége, hogy egy-két napig legyen a körmén a lakk és aztán lehúzva el tudja távolítani, arra jó lehet, de egyébként nagyon rossz.

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20
2019. április 16.

Én nagyon szeretem, már a 3. üveggel vettem belőle. Szépen fed, tartós, könnyen eldolgozható, igazi bababőrt varázsol. Tulajdonképpen ez a kedvenc alapozóm. Megéri az árát, ami ennél jobb, az sokkal többe kerül, szóval maradok ennél.

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2019. március 15.

Negyven éves vagyok, zsíros, érzékeny, problémás bőrrel, tág pórusokkal. Nagy szükségem van a hidratálásra, mert bár zsíros a bőröm, a felszíne könnyen elkezd hámlani. Amikor megláttam, hogy tesztelésre lehet jelentkezni, megpróbáltam, de nem sikerült. Március elején beléptem a patikába, a szokásos gyógyszereimért, megláttam a CeraVe termékeit, gyorsan meg is vettem ezt a krémet. Kb. két hét elteltével írom a véleményemet. A krémet az arcomon használtam, reggel és este is (este az Estée Lauder Advanced Night Repair szérummal kiegészítve).

Igaz, hogy zsíros a bőröm, de ez a krém egyáltalán nem zsírosítja, sőt, még kissé mattít is. Egész nap hidratál, az alapozóm sem mozdul el az arcomról, mióta ezt használom alá. Nem pattanásosít, nem okoz mitesszereket sem. Tehát nemcsak száraz bőrűeknek ajánlanám jó szívvel, hanem zsíros bőrűeknek is. Ez az a hidratáló krém, amit BÁRKINEK tudnék javasolni és ez az, amit innentől életem végéig használni akarok.

Ezer csillag.

1 MÁRKA