Dius89

2090 pont

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

2090 pont

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 24 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Love Beauty and Planet Testápoló Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal

Love Beauty and Planet Testápoló Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal
(!)

Tesztelésre kaptam szintén. Sajnos nekem nincs ennyire pozitív benyomásom a termékről, nem tudom, lehet, hogy az enyém nem jó?! Sajnos nekem az illata túl erős, túl sok parfüm van benne, ami már kellemetlenbe csap át, amikor az egész testemre használom. Nekem nem is szívódik be olyan könnyen és utána is egy fura, filmes réteg marad a bőrömön. Használgattam rendszeresen, de nem láttam hatását, ezért kénytelen voltam a jelenleg nagyon száraz bőrömre mást használni. Az egyetlen pozitívum számomra a csomagolása, praktikus a pumpás kiszerelés. Elég nagy flakon, sajnálnám kidobni, majd tavasszal elhasználgatom.

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír
2019. február 23.

Nem rossz termék. Az állaga pont jó, krémes, de nem folyós és sok apró szemcse van benne, semmi durva darab, így nem bántja az arcom. Kellemes mentolos illata van, amitől nagyon frissnek érzem a bőröm. Utána viszont nekem húzódik a bőröm, így szükséges a hidratálás. Nem rossz termék, heti egyszer használom, de nem csodaszer.

Ziaja Acai Berry Szatén Testápoló Hab

Ziaja Acai Berry Szatén Testápoló Hab
2019. február 23.

Akciós karácsonyi csomag része volt. Imádom az illatát, ami egészen tartós is, az állaga különleges, de nagyon jó, könnyű felvinni, gyorsan beszívódik és nagyon jól hidratál is. Még csak néhány napja használom, de máris látom az eredményét. Különállóan lehet nem venném meg az ára miatt.