dix

Regisztráció dátuma: 2013. október 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. október 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2019. október 11.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, de szerintem annyira nem nagy durranás. Túlságosan kevés festéket vesz fel, vagy 3x át kell menni rajta, hogy látható eredményt kapjak. Túl hamar megszárad, gyorsan kell vele dolgozni. Illetve a végeredmény kb. 10 szál pilla. Nyilván ennyi pénzért nem kell csodát várni, de szerintem nem fogom újra venni.

The Kylie Lip Kit by Kylie Jenner

The Kylie Lip Kit by Kylie Jenner
2017. április 15.

Exposed árnyalatban vettem meg, nagyon természetes színe van, olyan mint egy sötét bézs alapozó. Viszont ez a minőség ennyi pénzért igazán rablás. Jó árnyalat, pigmentált meg minden, de az evés és az ivás nagyon koptatja. A szám belsejénél teljesen lekopik, lehet én vagyok béna vagy nem tudom, de nemcsak hogy 8000 forint, még akkor fizess vámot meg postaköltséget is rá (ha úgy van)...

UPDATE:
Ajándékba megkaptam a Dolce és a Candy K-t. Eddig csak a Candyt használtam, de el vagyok tőle ájulva. Nagyon szép színe van, féltem, hogy rajtam is barnás színe lesz, mint ahogy itt írták. De hálistennek rózsaszín, és nagyon tetszik! Suliba nem szeretek rúzsozni,de most egy ideig ez tuti a táskámban lesz :)

Catrice Glamour Doll Curl & Volume Mascara

Catrice Glamour Doll Curl & Volume Mascara
2017. március 23.

Osztom az eddigi negatív véleményeket. Ha léteznek sz*r spirálok, akkor ez oda tartozik. Katasztrófa. Póklábakat csinál, nem lehet oda férni rendesen a pillákhoz, arról nem beszélve, hogy borzasztóan maszatol. Elhasználgatni sem fogom mert nagyobb bosszankodást okoz, mint eddig bármelyik spirálom..Maximum a festékébe jó lesz mártogatni a jó keféjű termékeket amik már elfogytak