DIza

Regisztráció dátuma: 2015. november 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. november 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nivea Sun Luminous 630 SPF50

Nivea Sun Luminous 630 SPF50
2023. augusztus 18.

Meglepődtem a véleményeken, nekem is zsíros a bőröm most hogy babát várok még problémásabb, de nekem bevált ez a termék. Picit kevesebbet teszek fel mint egy sima fényvédőből de hamar beszívódik és szépen tudok rá sminkelni, púderezés után pedig nekem nem olajosodik át. Újra veszem :)

-1 csillag csak azért mert szerintem drága.

Garnier Botanic Therapy Hajpakolás Ricinus- és Mandulaolajjal

Garnier Botanic Therapy Hajpakolás Ricinus- és Mandulaolajjal
2023. augusztus 18.

Annyiszor megfogadtam hogy nem veszek több drogériás sampont de mindig a fürdőszobába köt ki ez a termékcsalád. Kb. 5 éve használom, nagyon szeretem együtt a sampon, balzsam, és heti 1x a maszkot is használom a szakított hajamra. Nekem bejött, de a legjobban azt szeretem benne hogy másnap mindig megjegyzik az emberek hogy milyen jó illatom van és azt hiszik parfüm van rajtam.

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Hajbalzsam

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Hajbalzsam