dizabella01

Regisztráció dátuma: 2015. január 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. január 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Palmer's Kakaóvajas Hidratáló Ajakbalzsam SPF15

Palmer's Kakaóvajas Hidratáló Ajakbalzsam SPF15
2021. április 13.

Abszolút le vagyok nyűgözve ettől a terméktől! Egész télen őt használtam, és kijelenthetem hogy ő a legjobb ajakápoló, amivel valaha találkoztam.
Amikor nem találom (mert elhagyom valamelyik táskában/kabátban) és a kéznél lévő bebe classic-kal kell kenjem az ajkaim vagy az alverdes szintén híres sárga körömvirágossal.....hát, undorodok tőlük, pedig régebb ők voltak a toppon. Tőlük most már csak egy filmréteget érzek a számon, holott a Palmer's ajakvaja beszívódik és nedvességgel tölti fel az ajkaim. Folyósabb mint egy klasszikus ajakápoló, és gyenge kakaó illata van.

Klairs Gentle Black Deep Cleansing Oil

Klairs Gentle Black Deep Cleansing Oil
2021. február 22.

Egynek elmegy, viszont nem távolítja el olyan jól a vízálló spirált mint például a Kose Cosmeport vagy a Biore olaja, amik 2x olcsóbbak is ráadásul. Sokkal többet kell súroljam a pilláim, hogy leoldódjon a feketeség, és még másnap reggel is szoktam találni elkenődéseket a lenti pillasorom alatt, biztos a fennmaradt, le nem oldódott festék miatt, ami a pilláimon maradt.
Újra nem venném meg, kb. egy szinten van az 2000 forintos Niveás lemosó olajjal.

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker
2021. február 15.

Nagyon szeretem. Imádom az állagát, olyan hűsítő hatása van a zselésségének.
Reggel szoktam használni, habzó lemosó helyett, mivel reggelente nincs sok lemosnivaló csak az éjszakai faggyú és az esti rutin termékmaradványai. Szerintem kiválóan tisztít, szeretem használni. Egyetlen gond vele az, hogy kicsit nehezen lehet lemosni az arcról, sokat kell öblíteni míg a nyálkás maradvány eltűnik, viszont ennek ellenére újra fogom venni még sokszor. Egy pumpás kiszerelés viszont sokkal praktikusabb lenne.

Nemrég kipróbáltam a CeraVe hidratáló lemosóját, bízva benne hogy lesz legalább olyan jó mint a Jelly Joker, de sajnos csalódtam benne, mivel a Jelly Jokerrel szemben mintha valami filmréteg maradna az arcomon használata után, amit nagyon nem szeretek.

22 ÖSSZETEVŐ