dizabella01

Regisztráció dátuma: 2015. január 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. január 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Perspirex Comfort Izzadásgátló Roll-on

Perspirex Comfort Izzadásgátló Roll-on
2022. június 6.

Nem értem hogy nem véleményeztem még mostanáig! Csodaszer!
Nagyon izzadós vagyok, az a típusú ember, akinek télen, -10 fokban nedves a hónalja és foltos lesz a trikója. Tinikoromban nagyon szenvedtem ezzel, az iskolában folyamatosan tudatában kellett legyek hogy ne emeljem túl magasra a karomat amikor foltos volt a felsőm, és ebből az okból kifolyólag soha sem tudtam hordani olyan felsőket aminek olyan a színe hogy elsötétül nedvesen.
4 éve találtam rá erre a csodára, és megváltozott az életem. Télen hónaponta-másfélhónaponta 1x használom, vagy amikor érzem hogy jön vissza az izzadás, nyáron viszont 3 hetente, és ez így visszafogja az izzadásom 70-80%-át. Fontosabb esemény előtt gyakrabban használom viszont, hogy biztosan foltmentes legyek.
Vigyázni kell, mivel nagyon erős és kicsípheti a bőrt, főleg nyáron, amikor nehezen szívódik be a pára és a meleg miatt, de mindenképp megéri.

Missha Aqua Sun Gel SPF50+/Pa++++

Missha Aqua Sun Gel SPF50+/Pa++++
2022. június 6.

A legeslegjobb fényvédő amit valaha próbáltam. Szó szerint eltűnik a bőrön, és nem zsírosodik tőle az arcom egyáltalán, sőt mattít, mintha bepúdereztem volna.
Az illata kicsit erős, de valahogy kibírom :D

Klairs Supple Preparation All-Over Lotion

Klairs Supple Preparation All-Over Lotion
2022. június 6.

Nagyon jó, multifunkciós krém, kiváló összetevőkkel. Arcra, testre, gyantázott bőrfelületre, berepedezett sarkakra, kézkrémnek (nem marad tőle zsíros a tenyerem), mindenre jó.
Nagyon örülök hogy rátaláltam erre a krémre, 1 év alatt elhasználtam, és nem kellett vennem külön arckrémet, kézkrémet és testápoló krémet.
Nyárára a nagyon zsíros bőrűeknek arcra való használatra nem javaslom mert kicsit nehézkés, de így is fényévekkel jobb mint bármilyen más drogériás arckrém ami alatt fulladozik az arcom nyáron. Tavasszal, ősszel és télen kiváló viszont, írtó gyorsan beszívódik a bőrbe.
Ja és illatmentes, viszont egy kicsit gumiabroncs illata van, de kibírható.

22 ÖSSZETEVŐ