DJilla

Regisztráció dátuma: 2016. május 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. május 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1 ELADÓ KRÉM

Sarah Jessica Parker Covet

Sarah Jessica Parker Covet
2020. február 26.

Ez egy nagyon kedves, napos, alapvetően koraőszi illat. Nagyjából egész nap ugyanolyan rajtam, ami ez esetben egyáltalán nem baj, mert amit érzek, az egy kerek, bújós, szőlős illat. Bizony. Nekem ez a parfüm a napsütötte, hegyoldalban lévő régi szőlősünk illata, amikor már aranysárga és mézédes benne a muskotály. Ahhoz képest, hogy ez egy kvázi celeb-illat, messze kiemelkedik a mezőnyből; ötletesen és szépen megkomponált illat tele életigenléssel.

Himalaya Herbals Frissítő Uborkás Szappan Zsíros Bőrre

Himalaya Herbals Frissítő Uborkás Szappan Zsíros Bőrre
2019. szeptember 2.

Nagyon szeretem ezt a szappant. Én alapvetően "szappanos" vagyok és sokfélével volt már dolgom. Ennél éreztem azt, hogy tisztít is és utána pedig nagyon finom puhává is varázsolja a bőröm anélkül, hogy zsírosodni kezdene (sajnos ez valószínűleg a dimethicone-nak köszönhető). Már a sokadikat használom egymás után és nem vettem észre, hogy bármilyen negatív hatása lenne. Persze az összetevőkön lehetne zöldíteni, na meg a plusz celofános csomagolást elhagyhatnák, mert teljesen felesleges, de még így is jobban áll, mint akármelyik tusfürdő a műanyag flakonjával.

Artdeco High Definition Alapozó

Artdeco High Definition Alapozó
2019. szeptember 2.

Elképesztően jó áron jutottam hozzá egy kiárusításon, első körben gyakorlatilag csak ezért vettem meg (egyébként jól elvagyok a La Roche Posay Toleirane Teint-emmel). Viszont teszteléskor kiderült, hogy bizony nagyon jó kis kence ez. Állagát tekintve kissé folyós, felkenve nagyon szép bőrképet ad és ami még lényegesebb, nagyon jó érzés a bőrön viselni! Nekem a 08 Neutral árnyalat van meg, ami a nyári arcszínemhez passzol. Csak bőrhiák elfedésére a La Roche-t határozottabbnak, erősebbnek érzem, ennek viszont a textúrája szebb, hidratált, élettelteli felületet csinál aláhidratálás nélkül is.

1 ÖSSZETEVŐ