DJilla

Regisztráció dátuma: 2016. május 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. május 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Trussardi Donna

Trussardi Donna
2021. március 10.

Első szippantástól kezdve megtetszett ez az illat, pedig sokáig magam sem értettem, hogy egy ilyen kis csinike, trendi fehér virágos alkotás miért ragadt meg annyira az orromban, hogy végül meg is vegyem..Aztán mikor már jó pár hete hordtam, rájöttem: szépen beágyazva, letompítva érzek benne valami nagyon retro hatást a 80-as évekből (Tudom tudom, van egy régi verzió is). Már-már rágógumis édesség fűszerekkel: valamiért eszembe juttatja a Poison-t, a DolceGabbana-t, a Sotto voce-t; és ahogy elnéztem valóban van némi hasonlóság az alapjegyekben és a fehérvirágos szívben főként. De ez tényleg csak egy kis cinkos összekacsintás a múlttal; ez itt egy dícséretes anakronizmus - tisztelet az elődöknek és ugyanakkor egy zamatos modern mix a jelennek. Mínusz egy csillag a tartósság miatt, sajnos rólam 1-2 óra alatt elillan :(

Avon 60'S Mod

Avon 60'S Mod
2020. november 15.

Ahogy előttem többen is említették, ennek az illatnak van egy kissé maszkulin/uniszex beütése. Őszintén szólva - talán nem leszek megkövezve ezért a bátor kijelentésért - a kompozíciót tekintve szerintem beillene akár niche illatnak is, nem az a tipikus "avonos" illat, és a nagy divatmárkák cukorkás-szirupos trendjeit sem követi. Valószínűleg ez is lett a veszte, amiért megszüntették. Tudni kell viselni, letisztult, egyszerű, elegáns. Nekem: Ősz, dércsípte bogyók, hűvös reggelek, köd, séta a hulló levelek között. Vagy egy sietős séta egy forró, minőségi kávéért egy európai nagyváros történelmi részén, finom gyapjúkabátban, bőrkesztyűben, novemberben.

Sarah Jessica Parker Covet

Sarah Jessica Parker Covet
2020. február 26.

Ez egy nagyon kedves, napos, alapvetően koraőszi illat. Nagyjából egész nap ugyanolyan rajtam, ami ez esetben egyáltalán nem baj, mert amit érzek, az egy kerek, bújós, szőlős illat. Bizony. Nekem ez a parfüm a napsütötte, hegyoldalban lévő régi szőlősünk illata, amikor már aranysárga és mézédes benne a muskotály. Ahhoz képest, hogy ez egy kvázi celeb-illat, messze kiemelkedik a mezőnyből; ötletesen és szépen megkomponált illat tele életigenléssel.

1 ÖSSZETEVŐ