DJilla

Regisztráció dátuma: 2016. május 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. május 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Himalaya Herbals Frissítő Uborkás Szappan Zsíros Bőrre

Himalaya Herbals Frissítő Uborkás Szappan Zsíros Bőrre
2019. szeptember 2.

Nagyon szeretem ezt a szappant. Én alapvetően "szappanos" vagyok és sokfélével volt már dolgom. Ennél éreztem azt, hogy tisztít is és utána pedig nagyon finom puhává is varázsolja a bőröm anélkül, hogy zsírosodni kezdene (sajnos ez valószínűleg a dimethicone-nak köszönhető). Már a sokadikat használom egymás után és nem vettem észre, hogy bármilyen negatív hatása lenne. Persze az összetevőkön lehetne zöldíteni, na meg a plusz celofános csomagolást elhagyhatnák, mert teljesen felesleges, de még így is jobban áll, mint akármelyik tusfürdő a műanyag flakonjával.

Artdeco High Definition Alapozó

Artdeco High Definition Alapozó
2019. szeptember 2.

Elképesztően jó áron jutottam hozzá egy kiárusításon, első körben gyakorlatilag csak ezért vettem meg (egyébként jól elvagyok a La Roche Posay Toleirane Teint-emmel). Viszont teszteléskor kiderült, hogy bizony nagyon jó kis kence ez. Állagát tekintve kissé folyós, felkenve nagyon szép bőrképet ad és ami még lényegesebb, nagyon jó érzés a bőrön viselni! Nekem a 08 Neutral árnyalat van meg, ami a nyári arcszínemhez passzol. Csak bőrhiák elfedésére a La Roche-t határozottabbnak, erősebbnek érzem, ennek viszont a textúrája szebb, hidratált, élettelteli felületet csinál aláhidratálás nélkül is.

Alverde Szemhéjtus

Alverde Szemhéjtus
2019. június 18.

Nagyon szerettem volna, ha együttműködünk, de nem jött össze. Ahogy előttem már többen említették, az állaga nagyon folyós, vízsszerű, nehezen száradó, kenődik és nem is tartós. Nem tudtam elhasználni, nagy csalódás volt sajna. Persze lehet, hogy azóta reformulálták - én akkor helyette a Terra Naturi tusára váltottam, ami viszont nagyon bejött.

1 ÖSSZETEVŐ