dkitti87

Regisztráció dátuma: 2012. február 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. február 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Ordinary Granactive Retinoid 2% in Squalane

The Ordinary Granactive Retinoid 2% in Squalane
2021. április 25.

Wooow! Tudom, hogy 3 használat meg nem sok, de nekem olyan lett az arcom mint amit kivasaltak! Csak reménykedem, hogy ez így is marad!
Az emulsiot használtam először, de azt egy ideje nem lehetett sehol kapni aztán teljesen véletlenül ezt vette meg a párom. Napokig hozz sem nyúltam, annyira ockodtam az olajos allagtol, mert sajnos elegge problémás, tag porusu, mitesszeres a borom. Aztán elolvastam a squalanet és rá vettem magam, este bementem vele az arcom. Nekem nem zavaró az olajos állag, csinálok vele egy jó kis masszázst. Reggelre olyan feszes, selymes volt a borom, hogy csak pislogtam, de úgy látom, hogy a mitesszereket/pórusokat is csökkentette. Nekem elsőre úgy tűnik, sokkal jobban hat mint az emulsio. Ha elfogy, biztosan ki fogom próbálni az 5%ot!

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence
2021. április 20.

Nagyon szeretem. A hidratalasa nem száz százalékos, kell meg rá hidratalo krém is, de a pattanás nyomokat, hegeket szépen le húzza. Összeségében szebb tőle a borom, sima, egyenletes. Nagyon sokáig elég, egy-két pumpanyit használok belőle, az állaga sem zavaró.

Bvlgari Omnia Coral

Bvlgari Omnia Coral
2020. december 31.

Pár éve egyik ismerősömon éreztem meg ezt az illatot és nagyon megtetszett, most be szereztem és meg mindig tetszik. Kellemes, nem túl édes de nem is fanyar illat, igazi át menet tel és nyár között. Tartósnak is talaltam.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ