dkitti87

1935 pont

Regisztráció dátuma: 2012. február 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

1935 pont

Regisztráció dátuma: 2012. február 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

GHD Platinum Hajformázó

GHD Platinum Hajformázó
2020. január 11.

Sajnos pár otthoni szőkítés után nagyon széttört a hajam, de ezzel a vasaloval majdnem hogy egészséges kinézete lesz, annyira selymes és sima hajat varázsol. Meg voltam győződve, hogy csak hiszti ez a ghd és markat fizeti meg az ember, de nem! Tényleg hozza amit ígér. Pillanatok alatt meleg, igaz nem elég egyszer végig húzni a hajon, de így is fényévekkel jobb mint bármi amit eddig használtam.

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion
2019. december 4.

Másodjára kezdtem el használni, először pattanásaim lettek, de aztán rájöttem h nem biztos h csak ettől, hanem mert minden mást is használtam előtte és/vagy utána. Most viszont csak öt használom esténként, maximum hidratalo krémet ha muszáj és így sokkal jobb az eredmény, nem használom régóta de a pattanasokat szépen eltünteti, reggelre szebb a bőröm.
Szóval ha mást is használtok akkor lehet h a sok hatóanyag nem bírja egymást, illetve én úgy tudom h mivel fény érzékeny, így este ajánlatos használni.

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%
2019. december 4.

Nekem tényleg semmi bajom nem volt vele, este használtam, a szemcsés állaga sem zavart, az olajosságát is hihetetlen, de bírta a zsíros bőröm és komolyan láttam pár használat után, hogy halványabbak a piros foltok, DE annyira fekete mitesszeres lettem tőle hogy ki akadtam. Valószínűleg megült a tag porusaimban(amiből rengeteg van) és el is feketitette őket. E miatt nem tudom egész arcra használni csak a foltokra, nagyon sajnálom h nekem nem vált be igazán...

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ