Dksungjongie

Regisztráció dátuma: 2016. július 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. július 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nivea Sun Napozó Roll-On Gyerekeknek FF50+

Nivea Sun Napozó Roll-On Gyerekeknek FF50+
2021. február 24.

Én az arcomra használom, így arról, hogy a gyerekeknek mennyire jó én nem tudok nyilatkozni.
Fénytől jól megvédi a bőrt. Isteni jó és tartós illata van, ezen kívül szépen lehet rá sminkelni. A felvitele gyors és egyszerű, a rózsaszín színe miatt pedig nem marad ilyen fehéres szín az arcon. Eddig csak pozitív tapasztalataim vannak vele, tuti újra veszem (bár lehetne olcsóbb is, ha ilyen kicsi a kiszerelése)

Bourjois Always Fabulous 24Hrs Alapozó

Bourjois Always Fabulous 24Hrs Alapozó
2021. február 24.

Akciósan vettem meg kétszer a Rossmannban 2000 forintért. Isteni jó az illata és a fedése is, nem vízálló, de ugye ezt nem is állítják. Bőrhibákat szépen elfedi és hamar mattra száradt nekem az arcomon, ezért púdert se használtam hozzá. Kézzel és szivaccsal vittem fel a bőrömre, úgy szépen eldolgozható volt, viszont egy idő után kicsit narancssárgásabb lett rajtam, de ez csak élőben volt észre vehető, képeken nem.
Teli árasan sose venném meg, mert annyit nem ér és a színválasztéka se túl nagy szerintem (az én hófehér bőrömre tipikusan egyik alapozó se illik), ezért kap csak 4 csillagot.

Dove Crushed Macadamia & Rice Milk Testradír

Dove Crushed Macadamia & Rice Milk Testradír
2021. február 24.

Ajándékba kaptam a tégely mérete kicsit becsapós, mert alulról be van nyomva, így az ember elsőre többnek gondolja. Kellemesen radíroz, nem sérti fel a bőrt.
Nekem az illata tetszik leginkább, annyira, hogy reméltem, hogy van ilyen illatú tusfürdője a dove-nak, de sajnos nincs.
Összességében egész jó termék, én nagyon szeretem.