dlmkvcs

Regisztráció dátuma: 2015. november 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. november 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Victoria Beckham Suite 302

Victoria Beckham Suite 302
2024. február 14.

Hmmm...őszintén elég nagy csalódás. Ez az illat elvileg egy párizsi szállodai lakosztályra emlékezteti Victoriat és glamorous. Mikor olvastam a fekete cseresznyét benne nagyon tetszett az ötlet, de abszolút nem érzem bőrre fújva. Az én bőrömön olyan mint valami sonka füstölő, semmi mást nem érzek csak az erős édeskés füst szagot. Rendesen felkavarta a gyomrom. Lehet más bőrén ki tud teljesedni az illat de az enyémen szörnyű. Szerencsére csak mintám van de most megy is a kukába.

Lisa Eldridge Make Up Liquid Lurex Eyeshadow

Lisa Eldridge Make Up Liquid Lurex Eyeshadow
2022. szeptember 30.

Zora és Anjelica árnyalatban van meg, de biztosan beszerzek még párat. Szuper termék, nagyon szép szemsminket lehet vele készíteni erőlködés mentesen, nekem ez a tuti munkába menős, csak eldolgozom a széleket egy ecsettel és kész is. Nagyon tartós bár hozzáteszem hogy szemhéj primerrel használom. Zora a kedvencem, nagyon gyors füstös barna szemsminket lehet vele csinálni, és csodás ezüstös csillámok vannak benne. 100% újravevős!

Lisa Eldridge Make Up Gloss Embrace Lip Gloss

Lisa Eldridge Make Up Gloss Embrace Lip Gloss