dlrexqs

19390 pont

Regisztráció dátuma: 2019. november 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

19390 pont

Regisztráció dátuma: 2019. november 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

N.A.E. Idratazione Bio Hidratáló Testbalzsam

N.A.E. Idratazione Bio Hidratáló Testbalzsam
2020. július 9.

Leginkább a testvajéhoz tudnám hasonlítani az állagát. Nehéz, közepes gyorsasággal beszívódó krém, amely ígéretéhez hűen hidratál és táplál, a bőröm sokkal puhább és fényesebb tartós használat mellett. A szaga viszont annyira borzalmas, hogy pezsgőt fogok bontani, ha végre elfogy.

Cartier Gold Must de Cartier

Cartier Gold Must de Cartier
2020. július 6.

Az üvegbe zárt kifinomultság. Számomra időtlen ez a parfüm, talán ezért is találom nosztalgikusnak egy kicsit. Először a zöld jegyek bontakoznak ki, de rövid időn belül az édes vanília veszi át a helyüket, és egy megnyugtató, kedves illattá szelídül, csodálatos kompozíció. Bármilyen alkalomra el tudom képzelni, azonban mégis folyton az a kép lebeg a szemem előtt, ahogy teát kortyolgatva köszöntöm a felkelő napot a teraszról, lábam mellett a golden retriever békésen szuszog. Csupa báj és puhaság ez a pillanat. Gyengéden ölelő gyapjúkardigán (nem a szúrós fajta) a Must de Cartier Gold.

Revolution Skincare Green Tea & Walnut Hámlasztó Arcpakolás

Revolution Skincare Green Tea & Walnut Hámlasztó Arcpakolás
2020. június 30.

Hát szóval én nem igazán tudom hová tenni ezt a maszkot.
Nagyon erős szaga van, már akkor éreztem, amikor még ki sem csomagoltam a dobozából. Ha kevés ideig szagolom, elviselhető. Ha sokáig (értsd. éppen a heti szépítődélutánomat tartom és maszkkal a fejemen ugrálok a szobámban), akkor már kevésbé bírom.
Csak az orromra, az orcáimra és az államra szoktam felvinni belőle, így lassan fogy.
Nem ért meglepetésként a kezdeti csípő érzés, mivel ez az információ a dobozon is fel van tüntetve.
Tényleg nem érdemes hosszabb időn keresztül fennhagyni, mert annyira megszilárdul, hogy csak szenvedve és imádkozva lehet lemosni, de vigyázni kell, mert a benne található szemcsék nagyok és iszonyúan karcolnak.
Használat után az arcom sokkal puhább, a pórusaim is kevésbé láthatóak. Mégsem nézegetem szívesen az eredményt a tükörben, mert itt-ott piros foltok maradnak, helyette inkább morcosan kenegetem magam az aloé gélemmel.
Hosszútávú hatást pedig nem is tapasztalok, talán nincs olyan rossz állapotban a bőröm a maszk nélkül sem.
Ez most csak egy hármas.

22 ÖSSZETEVŐ

Polyether-1 EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen