dlrexqs

Regisztráció dátuma: 2019. november 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. november 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Naobay Detox Méregtelenítő Hablemosó

Naobay Detox Méregtelenítő Hablemosó
2021. április 28.

Könnyed hablemosó kellemesen visszafogott illattal. Alaposan megtisztítja a bőrt, eltávolítja a szennyeződéseket és a sminkmaradványokat is. Nekem mindig nagyon puhává teszi az arcom, és egyáltalán nem szárít vagy irritál, még szemkörnyékre felvíve sem. Lustább estéimen, otthonülős napjaim után önmagában használom, egyébként az arctisztító készülékemmel kombinálva vetem be.

Lush Twilight Fürdőbomba

Lush Twilight Fürdőbomba
2021. április 22.

(Majdnem) óda egy fürdőbombához

Ahogy ültem a fürdőkádban és bámultam bele a forró vízbe, az jutott eszembe, hogy a nagyobb csillámok, amelyeken a víz fodrozódása miatt megcsillan a lámpafény, olyanok, mint az alkony lilásrózsaszín egén az első, legfényesebb csillagok. Már csak emiatt is úgy gondolom - habár lehet, hogy csupán az elfogultság beszél belőlem -, hogy ez az egyik legfantasztikusabb fürdőbomba a Lush-nál! Szépséges kívül (aranyosak ezek a csillagok és a holdacska!) és belül (az a kék!) is. A tonkás-levendulás illatába szerelmes lettem, ha bolyhos rózsaszín pulóver volna, sosem akarnám levetni. Én mindig több alkalommal használok egyetlen fürdőbombát, most sem volt ez másként. Az aznapi darabkától függően piszkosrózsaszínre vagy szürkéslilára színezte a vizet. Pezsgés közben pici habot képezett, a kádat könnyű volt kitakarítani utána. Néhány csillám a bőrömre tapadva töltötte az este hátralévő részét.

Örök álmodozóknak kötelező!

Nesti Dante Dolce Vivere Roma Szappan

Nesti Dante Dolce Vivere Roma Szappan
2021. április 22.

Ó, micsoda finom illat! Ha nem mindennapi használat céljából vásároltam volna meg, biztosan a ruhásszekrényemben kötött volna ki, mondjuk a blúzaim mellett. Lágy, krémes habot képez, amely alaposan, mégis gyengéden tisztít. Használata után nem húzódik a bőröm, így a testápolózást is lelkiismeret-furdalás nélkül hagyhatom ki, amikor nincs kedvem hozzá. Egy élmény vele a mosakodás!

30 ÖSSZETEVŐ