dlrexqs

Regisztráció dátuma: 2019. november 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. november 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

LVLY Nappali Arckrém Manukaméz-Kivonattal, FF15 Fényvédő Faktorral

LVLY Nappali Arckrém Manukaméz-Kivonattal, FF15 Fényvédő Faktorral
2020. január 12.

Fél hónapnyi használat után a bőröm rosszabb állapotban volt, mint amikor elkezdtem kenegetni magam vele. Nem tudom, mi történhetett, mindenesetre még egyetlen arcápolónál sem tapasztaltam ilyet. Pattanások jöttek ki rajtam, kipirosodott a bőröm és úgy egészében nem nyújtottam túl szép látványt.
Pedig nagyon akartam szeretni, főleg, hogy gluténmentes termék és fényvédőt is tartalmaz. Egyébként az illatától sem dobtam hátast, valahogy nekem furcsa volt.

Bioderma Sensibio Light Krém

Bioderma Sensibio Light Krém
2020. január 11.

Szerettem ezt a krémet.
Nagy előnye, hogy gyorsan beszívódik, így nem kell félórákat várni, ha még valamit kenni szeretnénk az arcunkra, emellett - ígéretéhez híven - nem okoz bőrirritációt. Úgy vettem észre, hogy az almácskáim pirosságát is csökkentette.
Egyetlen hátránya volt számomra: ragacsos érzetet hagyott a bőrömön, bár ez a nap folyamán megszűnt.

Oral-B 3D White Lux Pótfej

Oral-B 3D White Lux Pótfej
2020. január 9.

Legutóbb ilyen pótfejet vásároltam az elektromos fogkefémhez. Elsőre talán furcsának tűnhet a kialakítása, de jelentem, működik! Ugyan az első két alkalommal egy picit vérzett tőle az ínyem, utána már semmi problémám nem volt vele. Mintha a fogaim is fehérebbek lennének.
Annyi negatívumot tudnék mondani, hogy - legalábbis nekem - sokkal hamarabb elhasználódik ez a fajta fej, mint amin csak sörték vannak.