dlrexqs

Regisztráció dátuma: 2019. november 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. november 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Estée Lauder Blushing Sands EDP

Estée Lauder Blushing Sands EDP
2021. december 12.

Hirtelen felindulásból elkövetett értékelés -
Úgy érzem, ennek a parfümnek titkai vannak. Hogy mit rejteget, arra még nem jöttem rá, de egyszer majd biztosan sikerül megfejtenem. Ha megérzem akár az üvegében, akár a bőrömön (frissen fújva és órák múlva is), azonnal egy éjszakai kert jut eszembe, szirmukat bontogató sötétlila, illatos virágokkal. Még véletlenül sem olyasmi, amire a nevéből asszociálni lehetne. Komolyabb annál, mintsem hogy minden alkalomkor viseljem, de pont ettől különleges számomra. A pézsmát érzem ki belőle leginkább, a rózsabors szelíden van csak jelen. Kicsit fás, kicsit földes; nyugodt, elegáns, akár csábító is. Mindkét nem számára viselhető szerintem.

Babydream Extra Sensitive Dusche & Shampoo

Babydream Extra Sensitive Dusche & Shampoo
2021. november 1.

Samponként próbáltam ki, de sajnos nem vált be, a szokottnál sokkal gyorsabban zsírosodott tőle a hajam, ezért végül tusfürdőként használtam el. Kíméletesen, de alaposan tisztította a bőrömet, nem tapasztaltam szárító hatást. Amivel nem voltam kibékülve, az az állaga (az volt a benyomásom, hogy nem tudok eleget kinyomni a flakonból ahhoz, hogy mindenhová jusson, így viszont nagyon gyorsan elfogyott), illetve az illat hiánya (szeretem illatosan befejezni a tisztálkodást), de utóbbi nem zavart túlságosan, egy érzékeny bőrre való terméktől nem várható el, hogy tartalmazzon illatanyagot. A kacsás rajzocska tündéri!

Dove Cream Oil Krémszappan Marokkói Argánolajjal

Dove Cream Oil Krémszappan Marokkói Argánolajjal
2021. október 31.

Régóta vásárolom már ezt a szappant. Elsőként a meleg, kissé fűszeresnek ható illata fogott meg, aztán a lágy, krémes habjába is beleszerettem, amivel gyengéden (de alaposan!) tisztít, nem bántja a bőrömet. Csak azt sajnálom, hogy olyan gyorsan fogy.
+1 tipp mindazoknak, akik hozzám hasonlóan borotválják a lábukat, de hadilábon állnak a borotvahabokkal/-zselékkel: kipróbáltam a szőrtelenítési procedúra közben is, megállja a helyét! Selymesen sima, ápolt láb a végeredmény.

31 ÖSSZETEVŐ

Albatrellus Confluens (Mushroom) Extract h EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen