dnelli

Regisztráció dátuma: 2016. április 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. április 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Revolution Pro Regeneration Palette - Trends Celestial

Revolution Pro Regeneration Palette - Trends Celestial
2019. március 26.

Nálam pozitív dolognak számít, hogy nincs tükör, de csak azért, mert így nem kell érte külön fizetni, mert amúgy sem sminkelek soha kistükörben. Cserébe nagyon könnyű kis paletta. Amúgy magán a dobozon érződik, hogy csak olcsóbb műanyag, mert a Sleek paletták ezerszer könnyebben nyílnak, itt meg kicsit feszegetni kell, de ezért biztosan nem vonok le csillagot, mert ennyi pénzért nem várok többet.

Az egyetlen kritikám, hogy vannak színek, amik annyira hasonlóak, hogy már-már szinte ugyanazok. Ez kép alapján talán nem látszik, de szemhéjra felvéve igen. A tartósság és a pigmentáltság viszont tipikus Revolution, vagyis meglepően jó. Igazából nagyon nagy csalódás lenne nekem, ha a Revolution nem minőségi palettát adna ki a kezei közül.

Összességében gyönyörű paletta, azért vettem meg, mert 1) tetszettek a színek (kék, lila és rózsaszín, ahw) 2) pazarul néznek ki a márványos árnyalatok, amik szemen ugyanolyanok mint bármelyik másik csillogós szemfesték, de akkor is nagyon különlegesek 3) univerzum témájú és imádom az űrkutatást. Szóval ez már csak pont az i-re.

MakeUp Revolution Re-Loaded Palette - Newtrals 2

MakeUp Revolution Re-Loaded Palette - Newtrals 2
2019. február 25.

Egyszerűen tökéletes. Minden színét imádom, ami ritka - egyenlő arányban használgatom mindet. Én mindig használok primert, ehhez is, anélkül nem is próbáltam, de így nagyon tartós és gyönyörűen pigmentált. Teljesen levett a lábamról, már elkezdtem nézegetni a márka többi palettáját is, pedig nincs is többre szükségem :D Az áráról ne is beszéljünk... Engem kilóra megvett a paletta, úgy ahogy van.

s-he stylezone Gel-Like'n Ultra Stay Nail Polish

s-he stylezone Gel-Like'n Ultra Stay Nail Polish
2018. augusztus 30.

Szegényt először 4 csillagra értékeltem, mondván "teljesen átlagos minden tekintetben". Aztán két hete muszáj volt vennem egy üveggel a lilás árnyalatból, mert pont ilyen színre volt szükségem.

Most szó szerint 2 héttel később, azaz 14 nap múlva még mindig szép a körmömöm. Kicsit megtört, nem olyan tökéletes már, de messze a legjobb, amit valaha láttam. Mindig 5-6 naponta újracsinálom, most meg két hét és még mindig teljesen oké. Szóval engem megvett kilóra, ezentúl ha új árnyalat kell, először a She pultnál nézek szét.

(Azt azért megjegyezném, hogy mint mindig, most is használtam alaplakkot és fedőlakkot, a színt magát pedig két soron vittem fel. A szín amúgy nagyon telt, pigmentált, egy rétegben is elég lett volna, de szeretek biztosra menni.)