DNiki1992

Regisztráció dátuma: 2016. február 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. február 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Balea Kamillás Kéz- és Körömápoló Balzsam

Balea Kamillás Kéz- és Körömápoló Balzsam
2016. november 1.

Nagyon jó az illata és az ára is szuper. Nekem a hidratáló hatásával sincs semmi gondom, gyorsan beszívódik, nem marad zsíros tőle a kezem. Az illata inkább orgonára hasonlít.

Bourjois Pirosító

Bourjois Pirosító
2016. augusztus 24.

Az itteni vélemények alapján vettem meg (rose ambré árnyalat) és akármennyire is várakozással teli álltam a termékhez, csalódnom kellett. Az illata tényleg nagyon fincsi, de nekem nem elég pigmentált, pedig jó minőségű ecsetet használok, mégis úgy kell belenyomogatni vagy fél percen keresztül, hogy valami látszódjon, nehéz felvenni belőle. Egyelőre próbálgatom még, hátha én csinálok valamit rosszul, vagy csak az általam választott árnyalat ilyen. 3*

Update: kipróbáltam egy ferde essence pirosító ecsettel (eddig a real techniques blush brush-al vittem fel) sokkal szebb lett eredmény. Valóban nagyon szép a színe és jó használni, bánom is, hogy így lepontoztam, mert tényleg jó termék, szóval jár az 5* :)

Artdeco Púderecset Profi

Artdeco Púderecset Profi
2016. augusztus 21.

Ez volt életem első ecsete, sokáig használtam, jó szolgálatot tett, míg rá nem jöttem, hogy vannak nála azért sokkal jobbak. Ennyi pénzért már veszek egy real techniques vagy eco tools ecsetet, ami mérföldekkel jobb, puhább, minőségibb + ebay-en is ki lehet fogni sokkal jobbat ennél jóval olcsóbban. Nem azt mondom, hogy drága, mert az "ecsetek világában" így is olcsónak vagy középkategóriásnak számít, de ár-érték arányban nem valami nyerő sajnos. Nekem nem elég sűrű a szőre és bár én is a szintetikus ecseteket szeretem arcra, de ennek az általam kedveltek és használtakhoz képest túl kemények a szálai, nem olyan jó "simis" és a végeredmény sem túl természetes :-(