dnkinga

Regisztráció dátuma: 2019. június 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. június 9.
Bőrtípus: -

Megnézem

Versace Crystal Noir EDT

Versace Crystal Noir EDT
2019. november 18.

Az első, ami szembeötlő (orrbaötlő) volt a jegyek közül, a füge illata. Később a kókusz (amit általában nem kedvelek, de ebben kellemes volt, nem kókuszos édesség). Az összhatás egy édes, meleg, kedves, nem túlságosan, de azért kicsit orientális gyümölcsös-virágos illat, így vettem egy 10 ml-s verziót velőle, hogy próbálgassam. Bár pár alkalom után arra jutottam, hogy ez az illat, bár szépen van megkomponálva, nagyon külön életet él rajtam, mint egy nem rám szabott ruha, mégis szívesen adok neki 5 csillagot, mert a kompozíció nagyon tetszik.
Az EDT rajtam nagyon tartós, és az első két órában eléggé 'hangos'.

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém
2019. november 18.

Évek óta folyamatosan használom, illetve visszatértem ehhez más krémek kipróbálása után. Így télen használok mellé más, hidratáló esszenciát is, de ez egy alapkő reggeli rutinomban. Alapvetően zsírosodásra hajlamos a bőröm, ezért több vizes/géles állagú dolgot rétegzek, a fényvédő előtt ez kerül fel. Könnyű, géles, valahogy mégsem 'semmike'.

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2019. november 12.

A legjobb fényvédős arckrém, amit használtam eddig. (Ezelőtt a kedvencem a Bioderma Hydrabio spf 30 volt, az most a második helyre csusszant át)
Kombinált bőröm van, mégis - főleg télen- sokat hidratálok (ez alá a krém alá 3 rétegben), mert könnyen kiszárad a bőröm az orca részen és az állvonalban. Ebből csak annyi a lényeg most, hogy a hidratálók fölé is elfér ez a krém, beszívja a bőröm a T-vonalban is. Sőt, erre még megy egy BB krém (kedvencem a Missha perfect cover, úgy látom, jól működnek együtt ezek)
Maga a krém géles állagú, nem olyan nehéz, mint sok 'naptej', könnyen eloszlik a bőrön. Nagyon kényelmes, jól adagolható és higiénikus a pumpás kiszerelés. Egyetlen hátránya, hogy nem látszik a fogyás üteme, hanem a súly alapján kell tippelni, hogy mikor fog kiürülni.
Érdekes, hogy patikákban ősszel már nem lehetett kapni, online kellett megrendelnem. Ami nem probléma persze, csak meglep, hogy ezek szerint sokan napozó termékként tekintenek erre a krémre, pedig egész évben szuperül ellátja a fényvédelem fontos feladatát.