DNM

Regisztráció dátuma: 2014. november 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. november 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Pumpás Arclemosó

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Pumpás Arclemosó
2021. június 3.

Nekem nagyon bejött. Jól és gyrsan tisztìt, nem szárìt, nem irritál, nem csílina szemem. Az illata inkább narancsos.. Gazdaságos. Biztosan újraveszem.

Clinique Even Better Alapozó SPF 15

Clinique Even Better Alapozó SPF 15
2021. május 13.

Youtuberes vélemények miatt vettem meg, mikor elfogyott az aktuális ,,mindennapokra’’ való (egyébkén Lancome) alapozóm. Mellényúltam a színnel, eggyel világosabb mint kéne de ez még nem akkor baj, a púder korrigálja. Viszont egyszerűen nem szép az arcomon. Nem szeretem, ha látszik hogy alapozót használok, de azt elvárom, hogy egységes szép bőrt mutasson, nincsenek is bőrhibáim, csak pár ránc.. na ezeket előhozza, a homlokomon nem lehet eldolgozni, kis pöttyökben ott marad. Probáltam simán ujjal fevinni, úgy jobb, de így sem tetszik ... Hja, és primert és Bobby Brown plusz hidratálót is használok alatta, mégis ,,halott’’ az arcbőröm tőle.

Essence The False Lashes Szempillaspirál Extreme Volume & Curl

Essence The False Lashes Szempillaspirál Extreme Volume & Curl
2021. április 25.

Ebben az árkategóriában nem találkoztam még jobbal. Igazi drámai hatást biztosít, dús, fekete pillákat (nem no makeup makeup az biztos). Kicsit több terméket vesz fel a kefe, ezt le kell törölgetni felrakás előtt, de nem nagy munka van vele. Egy rétegben is elég. Biztosan újravevős.