Best of Beauty 2019

dobolank

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 27.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

MAC Haute & Naughty Szempillaspirál

MAC Haute & Naughty Szempillaspirál
2017. október 21.

UD: Kidobtam végül ezt a spirált, nekem kínszenvedés volt a használata. A végén már folyt mindenfelé, a vékony kefe szinte semmit nem vitt fel, a vastaggal meg nem lehetett dolgozni, annyira összekent random helyeken... miközben a festék a szaga alapján még teljesen rendben volt. Rémesen utáltam egész végig, még azalatt a pár hónap alatt is, amikor rendeltetésszerűen tudtam használni. Tényleg, spirált még ennyire nem utáltam. Drága és rossz, soha többet mac spirál!

Már 7000 forint. Ehhez képest minden este a szememből piszkálok ki festékfoltokat, tudjátok, az a gusztustalan fekete izé a szem sarkában. Amúgy a szempillán szép, hosszít, dúsít, göndörít és minden, amit mások is leírtak. De nem értem, hogy kenődik bele a szemembe, de főleg miért!

Calvin Klein Obsessed for Women

Calvin Klein Obsessed for Women
2017. szeptember 13.

Hogy ez mitől Obsessed? CK, akarsz róla beszélni a nénivel?

Ezt az illatot képtelen vagyok egy leírás erejéig is komolyan venni. Érdekelt, hogyan lehet kicsit könnyedebbé tenni, modernizálni az Obsessiont, és a CK válasza az, hogy sehogy. Ez nem tudom, mi, de leginkább egy nagy semmi, és mondom ezt úgy, hogy sosem voltam különsebb Obsession-fan, és a divatjamúlt illatokat is némi távolságtartással kezelem, még ha találok is köztük néhány számomra is elfogadhatót.
Ez nem egy nagyágyú modernizálása, hanem egy 20 perces hatótávolságú, elég közepes öblítő, csókolom!

Yves Rocher Éclat Radiance Málnaecetes Hajöblítő

Yves Rocher Éclat Radiance Málnaecetes Hajöblítő
2017. szeptember 7.

UD
Na ilyet sem szoktam csinálni, update-olni egy hajöblítőt... de meg kell mondjam, hogy a 2-3. nagyméretű üveg után is annyira elégedett vagyok vele, hogy gyakorlatilag a kedvenc YR termékké nőtte ki magát. Remélem, sose szüntetik meg, mindenesetre betárazok belőle...

Nagyon jól működik a hajamon, már nem is használok hajbalzsamot, csak ezt. Fényes lesz tőle, és újra elég hetente mosni. Festett, sprőd, erős szálú hajam van, amire a fodrász egyszer azt mondta, hogy ha feleennyi lenne, akkor lenne k. sok - ezt csak azért mondom, hogy sorstársaknak kötelező:) A színtartásról egyelőre nem tudok nyilatkozni, mert épp új hajfestékeket próbálgatok.