doczus

Regisztráció dátuma: 2015. április 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. április 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Diamond Nails Zselé Lakk Lemosó Segédanyag Aloe Vera

Diamond Nails Zselé Lakk Lemosó Segédanyag Aloe Vera
2019. november 15.

Egész jól működik, ha megreszelem előtte a lakkot, vattára teszek a lemosóból és rá a körömre, majd befóliázom 10 percre. Alapvetően 4 csillagot adnék rá, de mivel vattára téve a kárpitból is néhány perc alatt, nyom nélkül kiszedte a pillanatragasztót és a többi ragasztó maradványt is jól oldja, ezért 5-öt adok. :D

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Macadamia Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. szeptember 25.

Nagyon szeretem. Másfél éve használom és még van benne egy ujjnyi körülbelül. Még mindig jó és az illata is megmaradt. Minden hajmosás után használom és mást is nem teszek rá, esetleg néha egy kis hajvégápolót pluszban, balzsamozni nem szoktam. Hajmosás után viszem fel törölközőszáraz hajamnak a végére (a lófarok részre), majd kifésülöm egy tangle teezer fésűvel az egészet, utána megszárítom, vagy nyáron hajtörölközőbe csavarom és úgy alszok. Nekem nagyon bevált, nagyon puha lesz tőle a hajam és jól kezelhető.

Balea Professional More Blond Világosító Hajspray

Balea Professional More Blond Világosító Hajspray
2017. április 27.

Szépen világosít, de a fújó része nagyon rossz, össze-vissza spriccel és folyik. Átöntöttem egy jobb spriccelős üvegbe és raktam mellé a hajvégápoló olajamból is egy nagyobb adagot. Használat előtt összerázom és úgy fújom a hajamra. Így szuper és nem is szárítja a hajam annyira.