DoDo1991

Regisztráció dátuma: 2018. február 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. február 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Vegetable Beauty Sampon Paradicsom Kivonattal

Vegetable Beauty Sampon Paradicsom Kivonattal
2020. május 23.

Nekem nagyon bevált, szép fényes és puha lett a hajam. Úgy használom, hogy a márka olivás balzsamját összekeverem olajokkal. Pl. Legutóbb jojoba és mandula olajjal, utana pedig kb fel órát fent hagyom. Majd kétszer át módon ezzel a samponnal és leöblítem ecetes vízzel. ( alma vagy málnaecet) így nagyon bevált, ha elfogy a tökös változat jön. Jól betáraztam belőle mert kiárusítják a dm-ben.

L'Oreal Paris Serie Expert Vitamino Color Sampon

L'Oreal Paris Serie Expert Vitamino Color Sampon
2020. május 19.

Notino-ról rendeltem, mert akciós volt. Viszont még így is magas az ára ahhoz képest, hogy semmi extra. Sőt, a hajam matt és szárazabb is lesz tőle. A pakolását is megvettem az sem segít rajta. Eddig háromszor használtam, de egy Garnier Hair Food sampon vagy egy Pantene sokkal szebb hajat eredményez Kevesebb mint fele áron. Pedig sötétbarna festett hajam van, elméletileg csodásan kéne ettől csillognia. A színvédése nem tudom milyen, azért is vettem, hogy a nap ne szívja vörösesre a hajam, de egyelőre nincs strandidő. Ha hosszú távon jobb lesz írok update-et.

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél
2020. április 21.

Múlt hétvégén jól leégtem, még az áprilisi naptól is. A bőröm nagyon fehér, és egész télen nem voltam szoliban sem. Így jó kis piros színem lett. De bekentem ezzel, és sokkal szebb lett másnapra. Nem is fájt, és nem hámlott le azóta sem, szépen bebarnult.

1 ÖSSZETEVŐ