DoDobogyo

2015 pont

Regisztráció dátuma: 2019. július 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

2015 pont

Regisztráció dátuma: 2019. július 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2020. december 9.

Jót tudok mondani, mert normalizálta az arcom faggyútermelését, így végre zsíros arcbőr helyett normál arcőröm van, mindezt kb. 2 hét használat után. Azóta is normális az arcom, pedig már fél éve nem is használom. És rosszat meg azért tudok rá mondani, mert sajnos az én arcom nem bírta az ilyen magas koncentrációjú niát, és iszonyatosan nagy, gyulladt pattanásaim lettek, amik hegesen gyógyultak be, szóval most a hegfoltokkal küzdök. (Attól még hogy az én bőröm nem bírta, nem biztos hogy másnak se válik be :) ) Ettől függetlenül hálás vagyok neki, hogy zsírosból normál arcbőröm lett, ezért 4*-ot adok neki.

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb
2020. október 25.

Első szérumom, kombinált, mitesszeres bőrömnek egy áldás. A mitesszereken ugyan nem segített, ellenben a zsíros részeket tökéletesen normalizálta, ezért örök darab marad a rutinomban. Vizes állagú, bőröm pikk-pakk beszívja.

UPDATE: kiderült, hogy így szérumban nem bírja a bőröm a niát, iszonyatosan nagy pattanásaim lettek az állam körül, ráadásul foltok is maradtak utána. Sokaknál olvastam ezt, ezért nem vonok le csillagot, de jó ha azért én is elmondom ezt :) de ettől függetlenül a zsírosabb területeket normalizálta, függetlenül attól hogy már hetek óta nem használom, szóval na, azért jó :)

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2020. október 25.

Én a folthalványító hatása miatt vettem, de őszintén szólva annyira nem éreztem a hatását. Ha lesznek még foltjaim rákenem, de nem hiszem hogy újra megvenném.

2 ÖSSZETEVŐ