dodoos

1965 pont

Regisztráció dátuma: 2012. december 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

1965 pont

Regisztráció dátuma: 2012. december 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Trend It Up Expert Perfection Alapozó Bázis

Trend It Up Expert Perfection Alapozó Bázis
2021. július 30.

Big NO. Büdös, az állaga nagyon fura mert túlságosan mászik és szerintem semmivel nem nyújt több segítséget az alapozáshoz. Azért kap két csillagot, mert az ára egész jó és ennyi pénzért nem vár az ember csodát. (De azért egy minimális teljesítményt nyújthatna.)

RIVAL loves me Marshmallow HD Compact Púder

RIVAL loves me Marshmallow HD Compact Púder
2021. július 30.

Azta! Őszintén szólva, nagy reményeket nem fűztem hozzá, de éppen otthon voltam Egerben a családomnál és elfelejtettem púdert vinni magammal. Gondoltam gyorsan veszek egyet, a másik is már éppen fogyóban volt, úgyhogy kapóra jött. Először is: 8 g szerintem nagyon sok, rengeteg ideig elég lesz ez a kis púder, főleg mivel napi használatban lesz/van. Ez már egy piros pont. Még egy piros pont az árának, ha jól tudom 1400 Ft-ért vettem, teljesen korrekt. Viszont, ami nekem a legjobban tetszik benne, hogy egész nap tart. Irodában dolgozok, az enyémben pont nincs légkondi és elég sokat haldoklok a 34-35 fokos melegekben. Egész héten teszteltem ezt a vattacukor illatú kis csodát és a tegnapi nap volt a rekordja: reggel 7-től este 9-ig tartott, matt hatása volt még amikor haza értem és annak ellenére, hogy izzadtam, szuper teljesítményt nyújtott. Nagyon szép, egységes összképet nyújt az arcon, az illata pedig imádnivaló. Nem szokásom rajongani dolgokért, de ez most nagyon bejött.

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker
2021. május 31.

Nekem nem jött be. Semmilyen (értsd: komolyan semmilyen, hónapok óra kísérletezek vele) hatást nem tapasztaltam vele kapcsolatban, az illata nem rossz de ha véletlenül kicsit a számhoz érek a kezemmel miközben az arcomat mosom vele, akkor nagyon keserű az utóíze. Nyilván nem ez a legfőbb szempont, csak nekem ez is feltűnt a Cerave és a Balea Med leváltása után. Nem érzem, hogy rendesen tisztítana és nem tetszik ez a ragyogó panthenol (?) réteg sem, amit az arcomon hagy. Elhasználom, újravenni nem fogom.