dodoos

Hey, its me dodoos
Regisztráció dátuma: 2012. december 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Hey, its me dodoos
Regisztráció dátuma: 2012. december 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Nizoral Sampon Korpásodás Ellen

Nizoral Sampon Korpásodás Ellen
2014. január 10.

Hát az enyém nem így néz ki,mint a képen. 2900 Ft-ba került,ami eléggé sokallottam mert nem túl sok terméket kapunk ezért a pénzért. A hajam mostanában nagyon vacakol,állandóan viszket,korpás és reméltem,hogy ez segít. Eddig háromszor használtam,de még nem segített a hajam állapotán,remélem a java még csak most jön. Viszont a fürtjeim nagyon szépen csillognak és egészségesebbnek is tűnnek mióta ezt használom.
Később update.

Avon True Rúzsceruza

Avon True Rúzsceruza
2014. január 10.

Nem,nem,nem. Először én voltam a hülye,mert azt hittem majd kapok valami szép,lágy,hidratáló ajakszínezőt mint a Catrice vagy Clinique Chubbystickje. Aztán persze kiderült,higy ez konkrétan RÚZS egy ceruza formában. :D Legközelebb mindent kétszer el fogok olvasni. Amikor először elkezdtem felvinni az ajkaimra,meglepődtem,hogy milyen kemény. Aztán amikor már felkentem annyira durva,cserepes hatása volt a számnak,hogy legszívesebben már mostam volna lefelé,de alig jött le. Még kipróbáltam párszor,de a szép szín ellenére is tele van csillámokkal,beleül a ráncokba és kicserepesíti a számat. Sajnálom,nem tehetek mást. :(

Balea Dusche & Creme Blaubeere Krémtusfürdő

Balea Dusche & Creme Blaubeere Krémtusfürdő
2014. január 5.

Jó illata van,tényleg nem gondoltam volna,hogy valami felülmúlja az ananászos-kókuszos kombót. Tévedtem,úgyhogy most kedvenc kategóriás termék lett. :) A színén először nagyon meglepődtem,de utána beletörődtem és most már tetszik is. Nem szárít,az illata isteni és sokáig tartós.