DodoSztmkls

Regisztráció dátuma: 2019. február 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. február 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Shiseido Perfecting Stick Concealer Long-Lasting

Shiseido Perfecting Stick Concealer Long-Lasting
2019. szeptember 16.

Azóta is töretlen a szerelem! Alá kell hidratálni, én az Ordinary B olaját használom erre a célra. Ajánlom! Nyáron is meg voltam vele elégedve, pedig féltem, hogy leolvad:D

Nálam szépen muzsikál, jól fed!!! Nagyon ajánlom annak akinek a sötét karikákkal van küzdelme, vagy bőrelszíneződéssel. Egyéb archibákra is tökéletes!!!

ILNP Körömlakk

ILNP Körömlakk
2019. szeptember 16.

Gyönyörű, és egytől egyig küönleges lakkok, olyan holo és csillámzással amilyet eddig el sem tudtál képzelni.
Nagyon szeretem az OPI-t és az Anny lakkokat, de közel sem ennyire izgalmasak mint az ILNP és akár az A-england indie márka.
Nem mellesleg, tartós, és lehet kombinálni az ILNP-ből néhány fajtát. Nekem a Pretty little Liar van meg többek közt, és azt pl szoktam fekete, sötétlia és piros alapokra rátenni, mindnek adja a holo csillogást, és mindegyik változatos lesz így, nem a sima szín. Az A-englanddal ez nem megy, mert az egy rétegbe n is brutál fed, szóval átcsillantásró szó sem lehet:)

Estée Lauder Double Wear Brush-On Glow BB

Estée Lauder Double Wear Brush-On Glow BB
2019. szeptember 16.

11 ezer az új ára, most már, az adatlapon még kevesebb szerepel. Nem hiába double Wear vonal, nagyon jól teljesít ez is!
Régóta keresek korrektort szem alá, és olvastam, hogy ez arra is tökéletes. Szuperül lehet az ecsetes megoldást hazsnálni! Nagyon szeretem, csak ajánlani tudom mindenkinek!!!