doee77

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Rexona Aloe Vera Golyós Deo

Rexona Aloe Vera Golyós Deo
2014. március 9.

Általában Garnier-t használok, mivel számomra az bizonyult a leghatékonyabbnak, de most gyorsan kellett vennem és ez volt hirtelen a polcon... :) Igazából ha csukott szemmel használnám és nem tudnám, hogy nem az, nekem nagyjából ugyanolyan, mint a fent említett márka, kissé citrusosabb illat és hatékony izzadásgátló hatás. Meg vagyok elégedve vele.

Cien Krémes Tusfürdő

Cien Krémes Tusfürdő
2014. március 9.

Imádom a barackos-mandulaolajosat, és őszintén szólva 230 forintért semmivel sem tud kevesebbet, mint a 6-700 forintos hasonló összetevőjű tusfürdők, sőt... ahogy kisverus írta, ez az ár verhetetlen. Ami még kellemes, hogy az illatát meglepően sokáig érzem még a bőrömön. A második flakonnál tartok, és biztosan újraveszem.

Alverde Beauty&Fruity Mattító Nappali Arckrém

Alverde Beauty&Fruity Mattító Nappali Arckrém
2014. március 9.

Szeretem az Alverde márkát, sok jó termékük van, de sok olyan is, ami olyan kis kellemes, úgy elkencézgeti az ember, de sok vizet nem zavar. :) Nekem ez is ilyen, kellemes illatú és praktikus kis krém, kétszer vettem, elkenegettem, de nem volt túl intenzív a hatása, és akkor még enyhén fogalmaztam, úgyhogy harmadszorra nem fogom újravenni. Ellenben nagyon baráti az ára, és nagyon barátiak az összetevői.