Dokamercedesz24

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo
2022. június 14.

Úgy érzem nagyon nagyon megéri a szőke hajamnak. Be fogok rá ruházni legközelebb is, mert tényleg kevés kell belőle a többi samponhoz viszonyítva. Lassan fogy, ezért tartós is, mert elég sűrű, tápláló samponról van szó. Nekem nem hullott tőle a hajam, használata alatt tényleg gyönyörű fénye van a hajamnak, erősebb is és kevésbé töredezik. Hátrányként emelném ki azonban, hogy nagyon hamar zsírosodik tőle a hajam sajnos, így az is lehet, hogy kipróbálok egy hasonlóan jó összetevőket tartalmazó sampont, hátha az majd nem zsírosít ennyire.

Maybelline Lash Sensational Sky High Waterproof Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Sky High Waterproof Szempillaspirál
2022. január 4.

A nem vízálló változtata a kedvenc spirálom a drogériás spirálok között. (pedig majdnem mindent kipróbáltam már) Furdallt a kíváncsiság, hogy vajon a vízálló tesója jobban teljesít-e de sajnos teljes csalódás:( Tapaszt, ragaszt, csomósít, közben pedig lemoshatatlan és nincs is olyan igazi fekete színe és mintha a keféje sem lenne olyan rugalmas. Csalódás számomra:(

Balea Beauty-Öl

Balea Beauty-Öl
2021. május 22.

Tudom hogy body oil... DE untam már hogy nem találok olyan olajat a hajamra, ami nem tömény szilikon lenne. Ebben végre nincsen és egy pumpányival már puha, fényes hajat tudok varázsolni. Azóta kedvenc hajolajam.