Dokamercedesz24

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

Himalája Sószappan

Himalája Sószappan
2020. május 28.

Itteni véleményekre vettem meg és egy másik szappannal felváltva használom (azt este, ezt reggel) nemtudom pontosan melyik tette, de babapopsi arcom lett a zsíros, mitesszeres és pattanásra hajlamos arcbőrömből. Én úgy használom, hogy bevizezem az arcom, majd a sótömböt is egy kicsit és átsimogatom vele többször is az arcom. Nekem nem karcol, radírozó hatása van. Valóban nagyon csíp, de maximum 5 percig. Én megvárom míg rászárad az arcomra aztán lemosom. Biztos sokáig elég lesz mivel nagy a tömb és nagyon megéri. Nekem csodaszer

Varga Gyógynövényes Koffein Sampon

Varga Gyógynövényes Koffein Sampon
2020. május 25.

Tökéletes ez a sampon. Már egy ideje figyelek a natúr összetevőkre és a szilikonmentességre. Én a zöld Varga sampont használtam ezelőtt, de úgy érzem hogy ez ad nekem még egy kis pluszt a hajamnak. Hogy növeszti e? Biztos segít, rengeteg új babahajam lett az biztos. Valószínűleg ő is közrejátszik, de ezt nem tudom meg pontosan mert sokféle dolgot szedek még a hajam növesztése érdekében.

dr. Organic Teafaolajos Szappan

dr. Organic Teafaolajos Szappan
2020. május 24.

Minden este használom fürdés után az arcomra. Néha hagyom rá is száradni és utána mosom le. Maga a csoda😍 nekem zsíros, mitesszeres bőröm van néha pattanások is előjönnek de szépen helyreteszi őket. Már 2 hete használom, minden este és a bőröm nem zsírosodik. A mitesszereket és a pattanásokat is szépen összehúzza. Én próbáltam már mindenféle kenceficét az arcomra, de jobb a natúr dolgokkal foglalkozni. 5*