Doll66

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pigmentfoltok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 16.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Avon Herstory EDP

Avon Herstory EDP
2020. február 18.

Nekem tetszik. Nyomokban Lancome La vie est belle-t tartalmaz. Tartóssága és sillage-zsa egész jó. Első illatolásra erős írisz illat csapott meg, majd beédesedett.

Michael Kors Very Hollywood

Michael Kors Very Hollywood
2019. augusztus 7.

Rajtam gyomorforgatóan közönséges. Egy mintácskát próbáltam, de egy szippantás elég volt belőle. Általában a túl sok jázmint nem bírom, de ebben más kavarta meg a gyomrom, szerintem az ylang-ylang. Kifújáskor igazi gyerekkori húsvét hétfői fíling, amikor már minden volt az ember haján.

Burberry Her EDP

Burberry Her EDP
2019. július 31.

Olvastam, hogy a parfümőr Francis Kurkdjian (valaki mondja már meg, hogy kell kiejteni!), és hogy a Baccarat lebutított változata, már erre felkaptam a fejem, majd megszagoltam, és én szégyen és gyalázat szeretem az édes parfümöket is, hát tetszett. Rajtam csak a legbrutálisabb sillage szörnyek maradnak meg 1-2 óránál tovább, őt egész nap éreztem magamon, ilyent csak a Kenzo Jungle, meg a The Only One, és egy régi illat, az Indian Summer esetében érhettem meg.Rajtam annyira különlegesen,füstösen,szexisen édes, hogy én még ilyen édességgel nem találkoztam.Ezek után a Baccarat-ot megszagolni sem merem, mert számomra elérhetetlen, bármennyire tetszene is. Summa summárum: ő az én bőrömön sok-sok csillag, itt csak 5-öt adhatok, sajnos.