Doll66

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pigmentfoltok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 16.
Bőrtípus: Zsíros

Revox B77 Plex Molecular Repair Hajmaszk

Revox B77 Plex Molecular Repair Hajmaszk
2024. július 10.
(!)

A terméket tesztelésre kaptam. A hajam hol vállig, hol állig ér,vékony szálú, nem túl sűrű. Nem törik a vége,inkább száraz a felső réteg.A kencét többféleképpen használtam: 1:póbáltam 4 percre felrakni,lemosni, majd utána a megszokott balzsamomat használni, 2: hosszabb ideig fent hagyni, kb fél órát, 3: felkenni, majd balzsammal együtt lemosni is. Nálam a hajmosás után a borsónyi mennyiség szétoszlatása a fejbőrhöz lehetőleg nem érve, és fent is hagyva módszer vált be, így nincs szükségem pluszban még hajbalzsamra. Hosszútávú hatásáról update-lek majd, szerintem jó lesz ez. Ár- érték arányban eddig 5 csillag.

Zara Cherry Smoothie EDP

Zara Cherry Smoothie EDP
2022. július 8.

Bár csak három összetevőjük azonos: fejillatban a meggy és a mandula, alapillatban pedig a vanília, nekem mégis nagyon hasonlitanak a CH Very Good Girl Glam-mel. Nagyon finom rajtam. Sillage-zsa jó, tartóssága nem az erőssége, de mindenképpen megéri az árát.Zaráék nagyon tudnak mostanában. Érdemes a férfi polcon is keresgélni szuper dupe-okat találhatunk, amik abszolut uniszexek, pedig én nem szeretem magamon a férfias illatokat.

Olaplex Hair Perfector No.3

Olaplex Hair Perfector No.3
2021. december 31.

Lehet, hogy hamisítványba futottam, vagy allergiás vagyok valami összetevőre, de 2 utazós flakon elhasználása után a fele hajam elhullott, a minőségén pedig semmit sem változtatott.