domanybeatrix

Regisztráció dátuma: 2013. február 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. február 20.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

PomPom Aloe Vera Natúr Szappan Citromfűvel

PomPom Aloe Vera Natúr Szappan Citromfűvel
2020. július 30.

Múlt hónapban vettem tíz szappant a Pompomtól, és miután az aktuális szappan elfogyott, rögtön ezt vettem elő.
Szeretem a színét, a zöld illatát, felfrissít, nem szárítja a bőröm, az egyik kedvencem.

Lush Limelight Fogtabletta

Lush Limelight Fogtabletta
2020. július 10.

Szeretem a citrusos ízeket, és ez a fogtabletta is bevált a márkától. Szerintem felváltva fogjuk használni a Dirty-vel. Jól tisztít, nem habzik túlságosan, és nincs kellemetlen utóíz utána a számban.

Lush Maypole Szappan

Lush Maypole Szappan
2020. július 10.

A szappan minőségével semmi gondom nem volt, nem szárított, nem is fogyott túl gyorsan.
Amiért két pontot adok neki, az összes többi dolog. :D
Először is, az édeskés-mentás illat pár nap után elkezdett idegesíteni, valahányszor megéreztem, még jobban kinyitottam a fürdő ablakát. Természetesen tartós illata volt...
Aztán nem is állt kézre, nem volt kényelmes a használata a nagy kerek formája miatt. Viszont a közepében lévő rész jobban fogyott, mint a külső karima, úgyhogy egyszer csak a belső rész kis darabokban elkezdett potyogni tusolás közben. Mivel van egy szappanzsákom, így abba tettem, és így el tudom használni, de nem fogom újravenni a körülményes használat miatt.
Ez mégiscsak egy szappan, ne viaskodjak már vele tusolás közben. :D

1 MÁRKA

5 ÖSSZETEVŐ