domanybeatrix

Regisztráció dátuma: 2013. február 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. február 20.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Lush Charity Pot Testápoló

Lush Charity Pot Testápoló
2020. március 19.

Nagyon tetszik az, hogy a termék megvásárlásával egyben adományozhatunk is, ez plusz pontot ér nálam.
Sajnos amire vettem, nem igazán vált be, azt hittem, az extra szárazságra hajlamos bőrömön segít majd sokat, de nagyon zavar, hogy nehezen szívódik be a krém. Általános ápolásra rendben van, de például kézkrémként nem vált be pont ezért.
Ha többször kenegetem, sajnos az illata is zavarni kezd.
Már csak kevés van a tégelyben, azt elhasználom, de nem valószínű, hogy rendszeresen újravenném.

Lush Dirty Fogtabletta

Lush Dirty Fogtabletta
2020. március 2.

Ezt a terméket már többször újravettük, tetszik az íze, a tisztító hatása is rendben van. Ki fogunk még próbálni más fogtablettákat is a márkától, de ha nem válnak be jobban, visszatérünk ehhez.

Lush Boom! Fogtabletta

Lush Boom! Fogtabletta
2020. március 2.

Fura a viszonyom ezzel a tablettával...
Én nem vettem észre a fehérítő hatást, viszont a barátom, aki sokat cigizik és kávézik, azt mondta, ő látja a saját fogain a hatást.
Először tök jól el voltam vele, de egy idő után félretettem, mert zavart az édeskés íze, néha még hányingerem is lett... Viszont mivel fogyóban volt, spórolnom kellett vele, így kettéharapva használtam, úgy meg semmi bajom nem volt az ízével. :D Azt én is észrevettem, hogy mintha érzékennyé tenné a fogaimat, de aztán ez elmúlt.

1 MÁRKA

5 ÖSSZETEVŐ