Donatella

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

VeraNatura Manufaktúra Krémes Dezodor Citromfű & Teafa

VeraNatura Manufaktúra Krémes Dezodor Citromfű & Teafa
2019. augusztus 19.

A zsályás-levendulás társával együtt az egyedüli natúr dezodor, ami nálam bevált. Szuper erős izzadásgátló hatás, elég erős, kellemes illat. Az utóbbi hónapokban csak ezeket használom, és kánikulában is teljesítenek. Nekem egy ilyen egyébként majdnem három hónapig kitart, tehát ár-érték arányban is jók.

Biobaza Silky Comfort Dezodor Sheavajjal és Jojobával

Biobaza Silky Comfort Dezodor Sheavajjal és Jojobával
2019. március 30.

Nagyon bejött a rozmaringos-verbénás társa, most is azt akartam venni, de csak ez volt a polcon a dm-ben. Ma egy kiránduláson teszteltem, és teljesen meg vagyok vele elégedve. Kibírok vele egy egész napot (bár egyszer újrakentem), nuku izzadtságszag, száraz érzést ad, az illata kellemes (ezé inkább citromosnak tűnik). Ráadásul nem stift, vagyis remélem, nem fog beletapadni a ruhák hónaljába, mint a rexona és hasonlók. Ötpontos termék, bár nem bánnám, ha a boltokban többféle verziója is elérhető lenne.

Lipobase Repair Krém

Lipobase Repair Krém
2019. február 24.

Az Eucerin Atopicontrol kézkréme mellett a másik csodaszer. Ha valaki szeretne végre olyan kézkrémet, amelyik a száraz, ráncos kézbőrt valóban feltölti, simítja, és a hatása nem csak fél órákra szól, annak ajánlom. Nagy előnye, hogy olcsóbb az Atopicontrolnál -- bár így is kicsit húzós az ára, de nem nagyon találtam a piacon olyat, amivel pótolni lehetne.