dondike911

Regisztráció dátuma: 2013. október 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. október 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Clinique Superdefense CC Cream SPF30

Clinique Superdefense CC Cream SPF30
2016. szeptember 7.

Nagyon allergiás voltam a nyáron és ez kijött a bőrömön is, elkezdett ekcéma megjelenni az arcomon és kb. semmilyen sminket nem lehetett feltenni. 3 hét után megpróbálkoztam ezzel a CC krémmel, remélve, hogy nem jön elő újra az ekcéma és valóban nem kellett csalódnom benne, nem irritálta a bőrömet :). Nem túl erős a fedése, de mivel CC krémről van szó, így nem is vártam csodát, nekem megfelel, hogy kiegyenlíti az arcbőröm színét, és minimális fedést ad. Nem tömíti el a pórusaimat, de azért nagyobb melegben vigyázni kell vele, mert leolvad az ember arcáról. Én használok mellé púdert, mert felvitel után nagyon fénylik tőle az arcom és úgy 6 órán keresztül bírja is vele az arcom.
Összességében véve én nagyon elégedett vagyok ezzel a krémmel és biztosan újra fogom venni, ha elfogy :). Plusz pozitívum, hogy elég belőle kevés, így sokáig kitart a krém, szóval szerintem ár-érték arányban nagyon jó.

Max Factor Lipfinity Lip Colour Ajakrúzs

Max Factor Lipfinity Lip Colour Ajakrúzs
2016. szeptember 7.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel. A Lovely márkájú folyékony rúzst versenyeztettem meg vele, nekem ez kevésbé szárítja a számat és nagyon ötletes, hogy adtak hozzá szájápolót is, mert így nem töredezik meg az ajkakon. Nagyon elégedett vagyok vele, nekem tényleg bevált. Reggel felkenem és estig fent marad, szóval 5 csillag. Az ár miatt kicsit húztam a számat, mert a Lovely is bírja ennyi ideig ajakápolóval kiegészítve, de itt sokkal nagyobb a választék a színekben és nekem a csillogósabb árnyalatok jobban bejönnek.

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2016. augusztus 4.

Szeretem, mert nem szárad tőle ki a bőröm és úgy tünteti el a sminket, hogy közben nem marja szét a szememet :D.
Ha sietek valahova, de smink nélkül akarok menni, akkor bőven elég, ha ezzel lemosom, nem kell utána krémeznem, mert hidratált marad a bőröm és ez nagyon szimpatikus.