Donna

Regisztráció dátuma: 2015. július 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. július 20.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Alterra Bio Menta Szájvíz

Alterra Bio Menta Szájvíz
2020. január 12.

kifejezetten jólesik használni, nyilván nincs benne annyi hatóanyag mint egy 6 in 1 szuper felôpolcos termékben, de pont az a jó benne. Enyhe, üdén frissít. Sokkal jobban szeretem mint akármelyik másik szájvízet.

Thierry Mugler Aura Sensuelle EDP

Thierry Mugler Aura Sensuelle EDP
2019. október 26.

Felfigyeltem a jó véleményekre itt is és más oldalakon is, így amikor a párom külföldre ment hozattam vele egyet. Először kitalálta, hogy majd csak a szülinapomra adja ide, de mondtam arról szó sem lehet az meg több hónap mivan ha elüt egy busz. Szóval megkaptam, azóta se nagyon tértem magamhoz. Én ilyen édes parfümmel még nem találkoztam. Itt van nekem a Flowerbomb la vie en rose, az új miss Dior amik az édes kategória de ez mindent visz. Mióta ez megvan a másik kettő új értelmet nyert. Már második hete próbálgatom, hátha felfedezek benne valami pluszt a szirupon kívül de semmi. Lehet csak én bőrömmel nem harmonizál. Azt hiszem felteszem eladásra hátha valaki másnak passzol és pont ilyenre vágyik.

Miss Dior EDT 2019

Miss Dior EDT 2019
2019. október 26.

Nekem a roller változat van meg, ami egyes vélemények szerint kicsit más, Dior szerint ugyanaz, mint az üveges verzió. Kellemes, kis semmiség. Ajándéknak tökéletes választás, nincs benne semmi kirívó, ugyanakkor van benne báj. Édeskés rózsás, de egyik sem dominál, szépen elsimulnak az illatjegyek benne.