Donna

Regisztráció dátuma: 2015. július 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. július 20.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

It's Skin Hyaluronic Acid Moisture Toner

It's Skin Hyaluronic Acid Moisture Toner
2021. november 4.

A parfüm miatt, ami benne van, fogom lepontozni, mert nem ám csak éppen illatosított hanem túlzottan. Ez valakinél akár plusz pont is lehet, de én nem szeretnék úgy elaludni, hogy szagos az arcom. Sajnos emiatt a hatásáról nem tudok nyilatkozni.

Alverde Bio Narancs és Bio Sheavaj Krémdezodor

Alverde Bio Narancs és Bio Sheavaj Krémdezodor
2021. október 3.

A Ben&Anna dezodort váltottam erre, a legjobb eddig, pedig az Alverde termékek között nem mindig találom meg a számításaimat. Nem irritál, ami valami csoda, mert a hasonló szódabikarbónás termékek mindig irritáltak, ami azt jelenti pont megfelelő mennyiségben tették bele a szódabikarbónát. Illata első használatkor nagyon intenzív volt, de utána hozzászoktam és már szinte fel sem tűnik. Az izzadságszagot hatékonyan meggátolja.

Thierry Mugler Womanity

Thierry Mugler Womanity
2021. augusztus 19.

Egy igazi tengerparti illat, a fügefák árnyékában a parton sütkérezve éreztem hogy ez az ami tökéletesen adja az odaillő illatélményt. Leszáradásában is természetes, nem érzem idegennek, soknak. Nekem inkább a zöld fás jellege mutatkozik. Gondolkodtam mi indokolja a Womanity elnevezést miért nem csak simán mondjuk figue tree on the beach (a kaviáron kívül csak füge van benne). Egy sima füge levél illat maradna egysíkú, ez viszont egybe olvad a viselője feromonjaival és a szerencséseknek kibontakozik egy sajátos gyönyörű illat. Valahol egy reviewban olvastam: only a Woman can wear Womanity.