doori60

Regisztráció dátuma: 2019. március 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. március 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Eucerin Ultra Sensitive Arcápoló Normál, Vegyes Bőrre

Eucerin Ultra Sensitive Arcápoló Normál, Vegyes Bőrre
2021. június 30.

Én is úgy érzem megtaláltam az igazit (szintén 31 évesen :D). Jól beszívódó, nem irritáló krém ami, nem hagy zsíros érzetet, azt adja, amit ígér. Az utóbbi időben rossz krémválasztás és hámlasztózás miatt eléggé elvékonyítottam az arcbőröm és nagyjából mindenre érzékeny lett és ekcémás foltok jelentek meg rajta, ezért is választottam ezt a krémet. Nem csalódtam, tökéletes. Nincs benne semmi extra, fölösleges, felhypeolt hatóanyag, ami bánthatná a bőröm (ha valami pluszt akarok, azt szérumként külön is fel tudom vinni), tökéletes kiegészítője a rutinomnak. Az összetevőlista szerintem gyönyörű, biztosan újraveszem és soha többet nem adom ki a kezemből :D biztosan nem próbálok ki semmi mást. Nincs plusz mitesszer, sem pattanás, hála az égnek nincs illata sem (így fölösleges parfüm sincs benne), jól kijön a rutinom minden darabjával, imádom!

Paula's Choice Perfect Cleansing Oil

Paula's Choice Perfect Cleansing Oil
2021. június 28.

Két lépéses arcápolási rutin első lépéseként használom és nekem nagyon bevált. Az ára miatt kezdetben húztam a számat, de nagyon meg vagyok vele elégedve. Száraz bőrre vittem fel, majd bemasszírozás után vízzel hígítva mostam át vele megint az arcom. Így nagyon szépen feloldotta a sminket, a szempillaspirállal kicsit nehezebben boldogult, de azt a második lépésként használt lemosó leszedte, így egyáltalán nem volt zavaró. Az ára miatt egy koreai olajos arclemosóra váltottam, de az sokkal sűrűbb, kevésbé tisztít és siklik az arcomon, nem olyan kellemes érzet a bőrömnek, mint a PC olaja, így vissza fogok erre váltani. Nekem úgy, hogy reggel is és este is használtam körülbelül három pumpálásnyit (tehát nem spóroltam vele), így kb 4 hónapig elég volt.

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5
2021. június 28.

Nagyon szerettem volna, ha bejön, de sajnos nagyon érzékenyen reagált rá a bőröm. Mindkét szájzugom alatt egy 10 Ft-os nagyságú szárazságfoltot okozott (ez volt az egyetlen újonnan bevezetett termék a rutinomban). 2-3 naponta használtam, esti rutin részeként, mindössze két hétig, de sajnos utána nagyjából 3 hétig erősen hámlott és irritált volt a bőrfelület. Azóta is, ha egy kicsit kiszárad a bőröm, ott jelentkezik először a hámlás, szárazság. Ilyet a LRP egyik érzékeny bőrre tervezett(!) arclemosója okozott csak.. A nagyobb baj az, hogy azon a két folton sötétebb lett a bőröm, bízom benne, hogy egy fél éven belül ez el fog tűnni. Azt hiszem, inkább a TO Squalane-nal kiegészített retinoljával próbálkozok majd, hátha az jobban hidratál.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ