Doorikad

Regisztráció dátuma: 2018. február 17.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. február 17.
Bőrtípus: -

Megnézem

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+
2019. november 26.

A 02-es árnyalatot használom. Itteni vélemények miatt tartottam tőle, h szárítani fog, de pozitív csalódásként konstatáltam, hogy nem :) Csak az orromon emeli ki jobban a száraz hámokat, de az orrom szinre mindig hámlik, nem ez a krém okozza. Alá hialuronsavas szérumot és vizes lotiont kenek, majd a tenyerembe kiöntve, ujjal kenem fel apránként a krémet. Egységesebb, kellemesebb lesz tőle az arcbőröm és a -színem, finom, púderesebb a végeredmény. Elég sokáig matt matad a homlokom is (pedig pl. a Shiseido színezett hidratálóját használva elég hamar kifényesedik). És mintha kevesebb mitteszerem lenne, mióta használom.

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Watery Lotion

Tonymoly The Chok Chok Green Tea Watery Lotion
2019. november 26.

Szeretem ezt a terméket. Könnyed állagú, pont elegendő hidratálást ad, kellemes az illata és jó nagy kiszerelés. Plusz felvidít a világoszöld színe :) Gyakan hialuronsavas szérummal keverve használom.

Estée Lauder Daywear Plus Multi Protection Tinted Moisturizer SPF15

Estée Lauder Daywear Plus Multi Protection Tinted Moisturizer SPF15
2019. október 21.

Pocsék krém. Műuborka szaga van, és dehidratálja vagy nem tudom mit csinál a bőrrel, de míg le nem mostam a krémet, tele lettem ránccal, mikor elhasználtam a tesztert. Anyukám is ugyanezt tapasztalta. És ahogy nézem, rettenetesen drága, ráadásul csak 15ös fényvédő van benne.